Planowanie rozwoju gospodarstwa rolnego

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Poznaniu zaprasza na szkolenie pt. „Planowanie rozwoju gospodarstwa rolnego”. Szkolenie to jest skierowane do doradców i specjalistów Wojewódzkich Ośrodków Doradztwa Rolniczego. Głównym celem jest nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie sporządzania analizy ekonomicznej gospodarstwa rolnego oraz opracowania planu rozwoju gospodarstw, a także zapoznanie uczestników z instrumentami wspomagającymi proces zarządzania gospodarstwem. Zajęcia będą realizowane zarówno w formie zagadnień teoretycznych, jak i warsztatowych, włącznie ze zbieraniem danych w gospodarstwie potrzebnych do sporządzenia analizy ekonomicznej i planu rozwoju gospodarstwa.
Szkolenie odbędzie się w dniach 20-22.11.2012 r.  w Oddziale CDR w Poznaniu. Rozpoczęcie zajęć 20.11.2012 r. o godz. 11:00.
Zainteresowanych wcześniejszym przyjazdem informujemy, iż istnieje możliwość rezerwacji noclegu w przeddzień (cena tego noclegu nie jest wliczona w koszt szkolenia), co należy zadeklarować na załączonym formularzu zgłoszenia.
Koszty udziału w szkoleniu:
- 300,00 zł brutto od osoby - w cenie zawarte są wyżywienie i noclegi. Koszty dydaktyczne (wykładowcy + materiały szkoleniowe) pokrywa Centrum Doradztwa Rolniczego.

Zgłoszenie udziału: w szkoleniu prosimy przesłać do Oddziału CDR w Poznaniu na załączonym formularzu zgłoszenia w terminie do 16.11.2012 r.
Materiały szkoleniowe: uczestnicy otrzymają przygotowane przez organizatorów i prowadzących materiały szkoleniowe.
Osoby do kontaktu: p. Oskar Wysocki, p. Krzysztof Żok , tel. 61 823 20 81 w. 124; e-mail: o.wysocki@cdr.gov.pl; k.zok@cdr.gov.pl
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

Do pobrania

Karta zgłoszenia

Program szkolenia

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rozwoju; gospodarstwa; doradztwa; rolnego; udziału; analizy; załączonym; materiały; planowanie; ekonomicznej; formularzu; poznaniu; noclegu; szkolenie; koszty; rezerwacji; dydaktyczne; (;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »