Szkolenie e-learningowe "Zarządzanie budżetem domowym wiejskiego gospodarstwa domowego"

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oddział w Krakowie zaprasza na szkolenie e-learningowe pod nazwą: „Zarządzanie budżetem domowym wiejskiego gospodarstwa domowego”, które odbędzie się w dniach 27 listopada - 15 grudnia 2015 r.

Celem szkolenia jest edukacja ekonomiczna w zakresie konstruowania i zarządzania budżetem domowym w z uwzględnieniem specyfiki wiejskiego gospodarstwa domowego oraz nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu racjonalnego gospodarowania finansami, w tym umiejętnego dokonywania zakupów czy korzystania z produktów bankowych. Ogólnym celem szkolenia jest nabycie umiejętności konstruowania budżetu domowego i efektywnego zarządzania portfelem przy użyciu arkuszy kalkulacyjnych exel przydatnych również w codziennej pracy doradcy.

Szkolenie skierowane jest do doradców zajmujących się zagadnieniami wiejskiego gospodarstwa domowego, agroturystyki i przedsiębiorczości.

Rekrutacja na szkolenie będzie trwała do 27 listopada 2015 r. O uczestnictwie w kształceniu decyduje dopełnienie kompletnego zgłoszenia.

Tematyczne materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR o/Kraków www.cdrkursy.edu.pl wyłącznie zalogowanym uczestnikom od dnia 27 listopada do 15 grudnia 2015 roku. Od tego momentu będą oni mieli również możliwość kontaktu ze specjalistami CDR o/Kraków w ramach konsultacji drogą elektroniczną.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Login i hasło zostaną udostępnione uczestnikom po otrzymaniu, potwierdzonej przez pracodawcę, karty zgłoszenia uczestnictwa.

Kartę zgłoszenia prosimy przesłać mailem (skan) na adres: szkolenia.krakow@cdr.gov.pl, pod nr faxu: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną do 27 listopada b r.
Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest udzielenie minimum 50% sumy poprawnych odpowiedzi w teście do którego będzie można przystąpić po ukończeniu wszystkich modułów szkolenia. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej.

Opiekę merytoryczną nad szkoleniem sprawuje Michał Wnęk z Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich – tel.: (12) 424-05-02, m.wnek@cdr.gov.pl
Informacji w sprawie rekrutacji udziela pan Grzegorz Dziedzic z Zespołu Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego – tel.: 12 424 05 06, g.dziedzic@cdr.gov.pl

Do pobrania:

karta zgłoszenia

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: wiejskiego; gospodarstwa; domowym; szkolenie; listopada; szkolenia; doradztwa; e-learningowe; również; umiejętności; grudnia; będą; będzie; o/kraków;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »