shiuz__750 x 100 px_1

Artykuł o Tematyce Ekologicznej Szkolenie e-learningowe: Efektywne metody zmniejszania smogu i niskiej emisji na obszarach wiejskich

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie internetowe pn. „Efektywne metody zmniejszania smogu i niskiej emisji na obszarach wiejskich” w terminie od 27 marca – 15 maja 2020 r. w oparciu o platformę e-learningową www.cdrkursy.edu.pl oraz tematyczne materiały szkoleniowe udostępnione na platformie wyłącznie zalogowanym uczestnikom.
Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy specjalistów i doradców zatrudnionych w Ośrodkach Doradztwa Rolniczego zajmujących się tematyką rozwoju obszarów wiejskich oraz odnawialnych źródeł energii.

Celem szkolenia jest przedstawienie możliwości zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza, smogu i niskiej emisji poprzez zastosowanie sposobów ich ograniczania. Przedstawione zostaną m.in. przepisy prawne regulujące kwestie związane z niską emisją oraz metody zmniejszania ww. zanieczyszczeń.

Szkolenie składa się z czterech modułów szkoleniowych i testu:

MODUŁ 1: Źródła zanieczyszczenia powietrza
MODUŁ 2: Smog – definicja problemu, rodzaje, skutki
MODUŁ 3: Metody zmniejszania smogu i niskiej emisji
MODUŁ 4: Przepisy prawne
MODUŁ 5: Test zaliczeniowy


Udział w szkoleniu dla doradców z ośrodków doradztwa rolniczego jest bezpłatny.
Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie przyjęcia wraz z indywidualnym loginem i hasłem dostępu oraz instrukcją logowania. O uczestnictwie w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia, a w przypadku dużej liczby chętnych kolejność zgłoszeń.
O zakwalifikowaniu się na szkolenie powiadomimy po zakończeniu rekrutacji. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest uzyskanie minimum 70% sumy punktów za test rozwiązany w ramach szkolenia.
Doradców zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa mailem (skan) na adres: m.szaszkiewicz@cdr.gov.pl lub faxem na nr: 12 425 05 05.

Rekrutacja przedłużona do dn. 15 maja 2020 r.

Uczestnicy szkolenia zobowiązani są do posiadania indywidualnego konta poczty elektronicznej. Jedyną aplikacją konieczną do korzystania z narzędzia szkoleniowego jest przeglądarka internetowa.


Osoby do kontaktu:
Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego
Maria Szaszkiewicz, e-mail: m.szaszkiewicz@cdr.gov.pl

Opieka merytoryczna nad szkoleniem:
Stanowisko ds. Rolnictwa Ekologicznego i Działań Rolno-Środowiskowo-Klimatycznych
Waldemar Gorajczyk, e-mail: w.gorajczyk@cdr.gov.pl

W sprawach technicznych:
Zespół Promocji i Wydawnictw
Bartłomiej Mitka, e-mail: b.mitka@cdr.gov.pl

Administrator Systemu Teleinformatycznego
Łukasz Obrzut, e-mail: l.obrzut@cdr.gov.pl


Do pobrania:

- Harmonogram szkolenia
- Karta zgłoszenia uczestnictwa


Zapraszamy!

 

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkolenie; metody; zmniejszania; niskiej; doradztwa; szkoleniu; emisji; obszarach; wiejskich; rolniczego; szkolenia; otrzymają; doradców; zgłoszenia; ; e-learningowe:; efektywne; przep;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »