Szkolenie - Postępowanie ofertowe i rozliczanie projektów PROW 2014-2020 oraz zasady przyznawania pomocy w ramach operacji typu „Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej”

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Poznaniu, organizuje 19 września 2018 r. szkolenie dotyczące zasad przygotowywania dokumentacji związanej z konkurencyjnym trybem wyboru ofert i rozliczania projektów w ramach PROW 2014-2020. Ponadto, w związku ze zbliżającym się naborem wniosków, zostaną również przedstawione zasady przyznawania pomocy w ramach operacji typu „Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej”. Celem szkolenia jest zapoznanie doradców z wprowadzonymi zmianami przepisów dotyczących konkurencyjnego trybu wyboru ofert oraz zasadami poprawnego wypełniania wniosku o płatność w ramach PROW 2014-2020, jak i nowelizacją przepisów wykonawczych dot. zasady przyznawania pomocy w ramach operacji typu „Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej”. Szkolenie skierowane jest do doradców WODR, Izb Rolniczych oraz prywatnych podmiotów doradczych. Szczegóły znajdą Państwo w załączonym harmonogramie szkolenia oraz karcie zgłoszenia uczestnictwa. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o wpisie na listę uczestników decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Szkolenie odbędzie się w CDR w Brwinowie, Oddział Poznań, ul. Winogrady 63, 61-659 Poznań.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu dla pracowników Ośrodków Doradztwa Rolniczego wynosi 45,00 zł od osoby (obiad i serwis kawowy). Opłata dla pozostałych osób wynosi 99,00 zł brutto), w tym obiad, serwis kawowy i dydaktyka.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać do 14 września 2018 r., e-mailem /skan/: poznan@cdr.gov.pl, faxem: 61 820 19 71 lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Poznaniu, ul. Winogrady 63, 61-659 Poznań.

Opiekę merytoryczną szkolenia sprawuje: Oskar Wysocki 61 823 20 81 wew. 124, e-mail: o.wysocki@cdr.gov.pl

Opiekę organizacyjną sprawuje: Małgorzata Górecka 61 823 20 81 wew. 133, e-mail: m.gorecka@cdr.gov.pl


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

Do pobrania:
- harmonogram zajęć
- karta zgłoszenia uczestnictwa

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ramach; szkolenie; pomocy; rolniczego; doradztwa; działalności; operacji; rozpoczęcie; zasady; przyznawania; brwinowie; ; zgłoszenia; szkolenia; oddział; pozarolniczej”.; doradców; pr;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »