Szkolenie „Stosowanie nowych metod komunikacji we wdrażaniu innowacji na obszarach wiejskich”

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu zaprasza na nieodpłatne szkolenie nt. „Stosowanie nowych metod komunikacji we wdrażaniu innowacji na obszarach wiejskich”, które odbędzie się w terminie 15-17 listopada 2016 r. Do uczestnictwa w szkoleniu zapraszamy pracowników ośrodków doradztwa rolniczego w szczególności Działów Promocji i Wydawnictw, izb rolniczych i Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. Od uczestników szkolenia wymagana jest podstawowa znajomość obsługi komputera, jeśli to możliwe, prosimy o zabranie aparatów fotograficznych. Szkolenie realizowane jest w ramach Planu Operacyjnego KSOW na lata 2016-2017 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.
 
Program obejmuje trzy dniowe szkolenie dotyczące:   warsztatów językowych - jak pisać o innowacjach w rolnictwie i na obszarach wiejskich - zasady tworzenia efektywnych newsletterów,  wykorzystania fotografii cyfrowej w tworzeniu materiałów informacyjnych i promocyjnych dotyczących innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich,  wyjazdu do gospodarstwa innowacyjnego w celu pozyskania materiałów tekstowych i ilustracyjnych do zaprojektowania ulotki na temat innowacyjnych metod stosowanych w wizytowanym gospodarstwie. 
Uzupełnieniem zajęć praktycznych w plenerze będą wykłady i warsztaty na temat wykorzystania programów komputerowych w tworzeniu materiałów informacyjnych dotyczących innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich. 
 
Głównym celem szkolenia jest osiągnięcie większej efektywności działania instytucji i osób na rzecz wspierania innowacyjności w rolnictwie i na obszarach wiejskich, poprzez nabycie umiejętności informowania i promowania wiedzy o innowacyjnych metodach gospodarowania. 
 
Miejsce szkolenia: Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Poznaniu, ul. Winogrady 63, 61-659 Poznań
Termin: 15-17 listopada 2016 r. (dla osób chcących przyjechać do Poznania w dniu 14.11.br.proponujemy nocleg, prosimy o kontakt telefoniczny).
Warunki uczestnictwa: Udział w szkoleniu jest bezpłatny, uczestnicy szkolenia pokrywają jedynie koszty dojazdu.
Zgłoszenie udziału:  prosimy przesłać do dnia 10.11.2016 r. na załączonej karcie zgłoszenia uczestnictwa:
faksem pod nr 61 8201971 lub skan zgłoszenia - e-mail: poznan@cdr.gov.pl
Osoby do kontaktu:
Adrianna Bolewicz-Tatka - tel. 61 8232081 wew. 134, e-mail: a.tatka@cdr.gov.pl
Alicja Zygmanowska -  tel. 61 8232081 wew. 163, e-mail: a.zygmanowska@cdr.gov.pl
Do pobrania:

 

 


Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: obszarach; doradztwa; szkolenie; rolnictwie; innowacji; rolniczego; wdrażaniu; szkolenia; komunikacji; nowych; zgłoszenia; e-mail:; prosimy; centrum; szkoleniu; tworzeniu; osób; inno;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »