Szkolenia dla rolników - Integrowana produkcja roślin

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu wspólnie ze wszystkimi  Wojewódzkimi Ośrodkami Doradztwa Rolniczego, Instytutem Ochrony Roślin PIB w Poznaniu oraz Instytutem Ogrodnictwa w Skierniewicach działającymi w Konsorcjum zaprasza rolników do udziału w szkoleniach ‘Integrowana Produkcja Roślin.”

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy przez uczestników szkoleń w zakresie ograniczenia ryzyka związanego ze stosowaniem środków ochrony roślin, w tym ograniczania ryzyka dla środowiska wodnego i źródeł wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi oraz stosowania wymagań integrowanej produkcji roślin.

Ukończenie szkolenia z tego zakresu jest niezbędne dla producentów zainteresowanych otrzymaniem certyfikatu IP.

Szkolenia będą się odbywać na terenie całego kraju. Nabór na szkolenia prowadzić będą wszystkie wojewódzkie ośrodki doradztwa rolniczego oraz Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach.

Szkolenia rozpoczynają się od października 2014 i trwać będą do kwietnia 2015 r.

Szczegóły dotyczące szkoleń znajdują się w zakładce „Integrowana Produkcja Roślin - Szkolenia dla rolników 2014-2015”.

 

log2y

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Szkolenia zawodowe dla osób zatrudnionych w rolnictwie i leśnictwie”. Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013- Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

log2y
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkolenia; doradztwa; roślin; produkcja; rozwoju; będą; obszarów; wiejskich; ochrony; rolników; ogrodnictwa; instytutem; szkoleń; integrowana; środków; rolniczego; rolników; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »