shiuz__750 x 100 px_1

Studia podyplomowe "Handel elektroniczny na rynkach rolno-żywnościowych"

ankieta

Uprzejmie informujemy, że Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej – Państwowy Instytut Badawczy prowadzi obecnie nabór na dwusemestralne studia podyplomowe w systemie niestacjonarnym pt. " Handel elektroniczny na rynkach rolno-żywnościowych".

Celem studiów jest przekazanie słuchaczom kompleksowej wiedzy z zakresu handlu na rynkach rolno-żywnościowych z uwzględnieniem nowoczesnych rynków elektronicznych, w szczególności: ekonomiki i organizacja agrobiznesu, podstaw zarządzania produkcją, systemów jakości i bezpieczeństwa w żywnościowych łańcuchach dostaw, organizacji kluczowych rynków rolnych w Polsce, UE i na świecie w tym wykorzystania elektronicznych platformy giełdowego handlu produktami rolno-spożywczymi.

Studia prowadzone będą od października 2020 r. do czerwca 2021 r. w gmachu IERiGŻ-PIB przy ul Świętokrzyskiej 20 w Warszawie. Przewidywane jest 15 zjazdów sobotnio-niedzielnych.

Studia przeznaczone są dla absolwentów studiów wyższych (I lub II stopnia). Dokumenty kandydatów przyjmowane są od 1 lipca do 30 września 2020 r. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń i złożenie kompletu wymaganych dokumentów.

Łączna opłata za studia wynosi 3 400 zł, w tym zaliczka 400 zł. Istnieje możliwość uiszczenia opłaty za studia w trzech ratach:

pierwsza rata obejmująca zaliczkę, płatna do 30.09.2020 r. w wysokości 400 zł,

druga rata dotycząca pierwszego semestru nauki, płatna do 31.10.2020 r. w wysokości 1500 zł,

trzecia rata dotycząca drugiego semestru nauki, płatna do 28.02.2021 r. w wysokości 1500 zł.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Instytutu>>>

125ml milk

ankieta
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: studia; rynkach; podyplomowe; elektroniczny; wysokości; płatna; semestru; dotycząca; handlu; rynków; nauki; ; studiów; ekonomiki; instytut; rolno-żywnościowych"; "handel; opłata; za;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »