shiuz__750 x 100 px_1

Sprzęt rolniczy i nowoczesne wyposażenie ciągników John Deere

 

 

Współczesny sprzęt rolniczy to nie tylko maszyny, które służą do pracy w polu. To inteligentne komputery, które w coraz większym zakresie wyręczają człowieka. Zadziwiają technologią, wyposażeniem i komfortem pracy. Najnowsze modele np. ciągników John Deere można porównać z najwyższej klasy samochodami.

Jeszcze jakiś czas temu nawigacja GPS była marzeniem niejednego kierowcy, dziś jest to standard nie tylko w motoryzacji, ale również w rolnictwie. Obecnie kabina ciągników przypomina prawie stanowisko pracy informatyka, a w jej wnętrzu można poczuć się niczym jak w limuzynie. Oczywiście – im bardziej luksusowy sprzęt rolniczy, tym wymaga od nas większych nakładów finansowych. Za komfort trzeba płacić. Na szczęście rolnicy mogą ubiegać się o różnego rodzaju dofinansowania, co zapewne w jakimś stopniu odciąża ich finansowo.

Nowoczesny ciągnik wyposażony jest np. w automatycznie panele sterowania, kamery, noktowizory, sprzęt audio, a także klimatyzację. Marka John Deere inwestuje w ultratechnologię od lat. Producentom zależy na tym, aby zwiększyć do maksimum komfort w kabinie, polepszyć widoczność i bezpieczeństwo. Jakie zatem dodatkowe akcesoria doposażające proponuje nam jeszcze do ciągników? Dla wielu rolników kabina to drugi dom, a więc również i tutaj na pierwszym miejscu powinniśmy postawić wygodę. Tak jak przy remoncie mieszkania, każdy z nas urządza je według własnych potrzeb oraz upodobań, tak samo kabina ciągnika powinna posiadać indywidualne udogodnienia.

Marka John Deere dba o to, aby praca stała się nie tylko obowiązkiem, ale również przyjemnością. W zależności od naszych potrzeb możemy zainwestować w pokrowce na siedziska, wykładziny podłogowe, czy dodatkowe zabezpieczenia dla pasażera. Ciekawym rozwiązaniem są przenośne biura polowe, dzięki którym uporządkujesz wszystkie ważne dokumenty, instrukcje, telefony i inne niezbędne akcesoria. Jeśli chcesz, aby twoja żywność była zawsze świeża, a napoje schłodzone jak w najlepszym barze, podłącz lodówkę elektryczną. Zadbaj o estetykę i wyróżnij swój ciągnik. Zamocuj na rurze wydechowej stalowe osłony, które dodatkowo ochronią cię przed poparzeniem, pokryj kierownicę skórą, wykończ kabinę zestawem imitującym drewno.

Wypróbuj również systemy nagłaśniające John Deere. Stylowe radia przygotowane do współpracy z iPodem oraz technologią Bluetooth zapewnią ci nie tylko niezapomniane efekty muzyczne, ale również ułatwią rozmowę przez telefon. Zadbaj o to, aby twój sprzęt rolniczy był bezpieczny. Przydadzą ci się do tego lusterka wsteczne, dodatkowe lusterka z tyłu ciągnika, reflektory przednie, robocze, światła ksenonowe, a także światła dachowe. Pokonaj również oślepiające słońce dzięki roletom i osłonom przeciwsłonecznym. Dzięki najnowszej technologii możesz monitorować swoją pracę. System wideo umożliwia kontrolowanie kilku czynności jednocześnie, dzięki czemu wzrasta wydajność, a wraz z nią twoje zyski. Twój ciągnik to poważna i zarazem droga inwestycja. Zabezpiecz więc swój sprzęt rolniczy przed wandalizmem, nieautoryzowanym dostępem do paliwa i oleju.

Artykuł z serwisu Airstar.pl Promocja strony
Autor: mati7

Podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Dodaj artykuł na Airstar.pl

165ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »