Seria ciągników New Holland TD4F dostarcza jeszcze lepsze osiągi, przestrzegając rygorystyczne normy emisji spalin

 
  • Niższe emisje przy większej mocy
  • Duża wydajność w małym opakowaniu
  • Funkcjonalność poprawiona ze stylem
  • Prostota w wykorzystaniu wydajności i produktywności
 
New Holland Agriculture aktualizuje modele ciągników sadowniczych serii TD4F, aby spełnić rygorystyczne przepisy dotyczące emisji spalin Stage IIIB / Tier 4A i wykorzystuje okazję, aby przedstawić zmiany w stylistyce nowych przednich osłon i pokrywy silnika. Wymóg redukcji spalin został osiągnięty przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowo kompaktowych rozmiarów poprzedników – tak ważnych w zamkniętych przestrzeniach i wąskich sadach, uprawach winorośli, oliwek a nawet kiwi, do których zostały zaprojektowane.
 
Ten udany wachlarz produktów oferuje klientom optymalną równowagę między wydajnością, wszechstronnością, dostępnością i prostotą użycia. Ciągniki TD4F są wytrzymałe i proste w obsłudze oraz bardzo wszechstronne: o niskim profilu i wąskie, staną się tym, czego wymaga rolnik podczas wykonywania każdego typu zastosowania i w każdym środowisku: od zamkniętych przestrzeni tj. jak tunele z warzywami, wąskie rzędy sadu a nawet dla plantatora orzechów czy pracy w winnicach.
 
Niższe emisje przy większej mocy
 
TD4 100F Tier4A 17 005Zaktualizowana seria TD4F jest wyposażona w czterocylindrowy silnik z intercoolerem F5C, o pojemności 3,4 litra, rozwiniętym przez FPT Industrial; osiąga wyśrubowane normy emisji Stage IIIB / Tier 4A, będąc wyposażonymi w utleniający reaktor katalityczny oczyszczający spaliny (DOC). Rozwiązanie nie wymagające regeneracji filtra DPF (którego w tych ciągnikach nie ma) oznacza czystsze powietrze dla warzyw w tunelach, winogron oraz innych upraw owocowych, całe użyte paliwo jest wykorzystane do zasilenia silnika ciągnika, co bezpośrednio przekłada się na koszty użytkowania, które w tym przypadku są niższe, ponieważ nie ma filtra DPF do regeneracji czy do wymiany. Odstępy między serwisowaniem pozostają długie, nawet do 600 godzin, zachowując niskie koszty użytkowania tych ciągników.
Moc silnika każdego z trzech modeli zwiększono odpowiednio do 75, 85 i 99 KM. W wyniku tego ciągniki TD4F mają teraz jeszcze większe osiągi, zachowując niskie koszty operacyjne, z której słyną.
 
 
Duża wydajność w małym opakowaniu
 
Lepsza wydajność poprawionej serii TD4F nie wpłynęła na kompaktowe rozmiary ciągnika. Nowy model posiada tę samą wysokość maski, co jego poprzednik: uzyskano to dzięki zamontowaniu katalizatora DOC pionowo, co minimalizuje ilość miejsca, zajmowaną pod maską. Całkowita długość i rozstaw osi również pozostały niezmienione w porównaniu do poprzedniego modelu. Nowe przednie obciążniki balastowe skutkują agresywnym i odświeżonym wyglądem, zapewniając nawet 270 kg zamontowanych z przodu w celu poprawy stabilności ciągnika podczas pracy z ciężkimi narzędziami z tyłu.
 
Funkcjonalność poprawiona ze stylem
 
Platformę pracy operatora wyposażono w nową tylną deskę rozdzielczą New Holland, nowe przełączniki i nowe przyrządy, co jeszcze bardziej poprawia prostotę i czytelność. Skutkuje to jeszcze bardziej doskonałym komfortem i funkcjonalnością pracy ciągnika TD4F. Nowa stylizacja dostarcza poczucia przynależności do licznej rodziny specjalistycznych ciągników marki New Holland.
 
Prostota w wykorzystaniu wydajności i produktywności
 
Zaktualizowana seria ciągników specjalistycznych TD4F niesie ze sobą siłę poprzedników, którzy byli ulubieńcami rolników pracujących w sadach, szklarniach a także hodowców migdałów, oliwek i winogron szukających wszechstronnej, prostej w użytku maszyny do szeregu zastosowań przy konkurencyjnej cenie.
Jedną z mocnych cech tej serii jest skuteczny system hydrauliczny. Dzięki tym ciągnikom pełna moc układów hydraulicznych jest zawsze gotowa do pracy, dostarczana osobnymi układem i pompami hydraulicznymi, a pompę MegaFlow™ o wydajności 64 l/min. można przygotować do bardziej wymagających zadań. Do bardziej wymagających zastosowań można użyć dwóch zaworów montowanych pośrodku (międzyosiowych), dostępnych jako opcjonalne wyposażenie. Ekskluzywny system Lift-O-Matic™ sterujący tylnym układem zawieszenia umożliwia operatorowi podnoszenie i opuszczanie narzędzi do ustawionej wstępnie pozycji przy pomocy jednego przycisku.
Przekładnia stanowi kolejny mocny punkt: TD4F oferuje wybór trzech różnych przekładni, aby zoptymalizować produktywność i wszechstronność. Na szczycie zestawienia znajduje się przekładnia Power Shuttle™, gwarantująca płynne i modulowane zmiany biegów do przodu i w tył. Obok standardowej wersji 12x12 w konfiguracji mechanicznej Syncro Shuttle™ dostępna jest ciesząca się uznaniem opcja 20x12 z biegami pełzania. Jest ona łatwa w obsłudze i idealnie nadaje się do precyzyjnej regulacji prędkości jazdy do przodu przy różnych zastosowaniach, co pozwala uzyskać maksymalną wydajność.
 
SILNIK
TD4.80F
TD4.90F
TD4.100F
Moc silnika i moment obrotowy zgodnie ze specyfikacją ECE R120
Moc znamionowa (kW)
55 przy 2300 obr./min.
63 przy 2300 obr./min.
73 przy 2300 obr./min.
Moc znamionowa (KM)
74
84
98
Moc znamionowa (CV)
75
86
99
Moc maks. (kW)
55 przy 1900 obr./min.
63 przy 1900 obr./min.
73 przy 1900 obr./min.
Moc maks. (KM)
74
84
98
Moc maks. (CV)
75
86
99
Maksymalny moment obrotowy (Nm)
309 przy 1500 obr./min.
351 przy 1500 obr./min.
407 przy 1500 obr./min.
Wzrost momentu obrotowego (%)
36%
34%
34%
UDŹWIG ZAKOŃCZEŃ KULOWYCH POŁĄCZONYCH POZIOMO (kg)
 
 
 
3000
3000
3000
 
 
 
 
 
 
 
 
Na opinię o marce New Holland Agriculture składa się powodzenie naszych klientów, producentów upraw i inwentarza, dostawców, winnic i dzierżawców. Przygotowaliśmy dla nich najszerszą ofertę nowoczesnych produktów i usług: pełną linię sprzętu od traktorów przez maszyny żniwne ładowarki teleskopowe, prasy i sieczkarnie samobieżne oraz usługi finansowe dostosowane do ich potrzeb i możliwości przez specjalistę z dziedziny rolnictwa. Partnerem finansowym marki New Holland jest CNH Capital, która stanowi źródło finansowania kapitału obrotowego i floty dealerów oraz oferuje konkurencyjne rozwiązania w zakresie finansowania zakupów i leasingu przez klientów nowego, a także używanego sprzętu. Profesjonalna sieć dealerów na całym świecie oraz dążenie marki New Holland do doskonałości gwarantują wyjątkową obsługę każdego klienta. Więcej informacji na temat marki New Holland można znaleźć w witrynie internetowej www.newholland.com
New Holland jest marką CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI /MI: CNHI) światowego lidera na rynku dóbr kapitałowych. Firma szczyci się ugruntowanym doświadczeniem przemysłowym, szeroką gamą produktów i globalnym zasiegiem dzialania. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.cnhindustrial.com
 
 
https://www.facebook.com/NewHollandAgriculturePolska
https://twitter.com/NewHollandAG
https://www.instagram.com/NEWHOLLANDAG/
https://www.flickr.com/photos/newholland
https://plus.google.com/117086178528241801087
https://www.youtube.com/user/NewHollandAG
 
 
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TD4 100F Tier4A 17 005
TAGI: przy; obr./min.; holland; jeszcze; spalin; bardziej; emisji;  ; każdego; przodu; 3000; wydajności; ciągników; koszty; maks.; znamionowa; można; osiągi; ; rygorystyczne; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »