Seminarium nt „Uprawy roślin zielarskich i leczniczych jako zwiększenie konkurencyjności gospodarstw i rozwój działalności gospodarczej na terenach wiejskich”

W dniach 26-27.08.2015 r. Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu organizuje seminarium nt „Uprawy roślin zielarskich i leczniczych jako zwiększenie konkurencyjności gospodarstw i rozwój działalności gospodarczej na terenach wiejskich”.

W pierwszym dniu tj.: 26.08.2015r uczestnicy zapoznają się z funkcjonowaniem gospodarstwa z uprawą roślin zielarskich i zakładu przetwórczego oraz zapoznają się z  kolekcją roślin zielarskich w gminie Fajsławice w województwie lubelskim.

Drugiego dnia odbędą się wykłady w zakresie uprawy i stosowania roślin zielarskich oraz zasad wprowadzania do obrotu produktów rolnych.

Na szkolenie zapraszamy osoby zainteresowane z Ośrodka Doradztwa Rolniczego zajmujące się powyższą tematyką.

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na seminarium do dnia 20.08.2015 r. faxem - 48 365 49 70 lub e-mail w.kowalski@cdr.gov.pl

Do pobrania:

Karta zgłoszenia

Harmonogram

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: roślin; zielarskich; seminarium; gospodarczej; terenach; doradztwa; gospodarstw; działalności; zwiększenie; leczniczych; konkurencyjności; rolniczego; zapoznają; wiejskich”; rozwój;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »