SZKOLENIE DLA ROLNIKÓW Z ZASAD UBOJU NA UŻYTEK WŁASNY – GLISNO

W dniu 4 lutego 2019 r. Lubuska Izba Rolnicza w porozumieniu z „Rolnictwo Lubuskie” sp. z o.o. oraz  Lubuskim Wojewódzkim Lekarzem Weterynarii przeprowadziła w Oddziale Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Lubniewicach pierwsze –  z cyklu  pięciu zaplanowanych na najbliższe dni – szkolenie dotyczące „Zasad przeprowadzania uboju zwierząt wykorzystywanych do produkcji mięsa na użytek własny”.

Na szkolenie skierowane głównie do osób ubiegających się o zdobycie bądź poszerzenie kwalifikacji uprawniających do uboju zwierząt w gospodarstwie na użytek własny, przybyło blisko 40 osób.

Uczestnicy otrzymali materiały szkoleniowe, a po wykładzie przeprowadzonym przez panią Iwonę Filipiak Starszego Inspektora Weterynaryjnego z Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Zielonej Górze, mieli okazję zadawania licznych pytań związanych z prowadzoną przez nich hodowlą zwierząt.

Każda z osób uczestniczących w szkoleniu otrzyma stosowne zaświadczenie wydane przez Powiatowego Lekarza Weterynarii właściwego dla miejsca prowadzenia gospodarstwa.

Glisno

 

 

 Źródło
 Lubuska Izba Rolnicza
 http://lir.agro.pl/

125ml milk

Glisno
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkolenie; weterynarii; uŻytek; wŁasny; glisno; rolnikÓw; osób; zwierząt; użytek; wojewódzkiego; weterynaryjnego; inspektora; starszego; filipiak; iwonę; wykładzie; panią; przepr;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »