SZKOLENIE: „SZACOWANIE SZKÓD ŁOWIECKICH – STOSOWANIE PROCEDUR, PODSTAWY PRAKTYCZNEGO DZIAŁANIA”

W związku z nowymi regulacjami Ustawy Prawo Łowieckie, w imieniu Ośrodka Rozwojowo-Wdrożeniowego Lasów Państwowych w Bedoniu zapraszamy do udziału w szkoleniu pn.„Szacowanie szkód łowieckich – stosowanie procedur, podstawy praktycznego działania”. Szkolenie odbędzie się w Ośrodku Wypoczynkowym „Leśnik” w Łagowie k. Świebodzina w terminie 10-11 grudnia 2018 r.

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z najnowszymi regulacjami prawnymi w zakresie Prawa Łowieckiego, procedurami szacowania szkód łowieckich, przepisami KPA w zakresie dotyczącym ww. Prawa oraz udoskonalą umiejętność mediacji przy szacowaniu szkód łowieckich.

Szkolenie zakończy się testem egzaminacyjnym a jego zaliczenie będzie podstawą do wydania zaświadczenia o udziale w szkoleniu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia telefoniczne do Biura Lubuskiej Izby Rolniczej pod nr tel. 68-324 62 62 do dnia 30.11.2018 r., osoba do kontaktu – Aneta Jędrzejko. Liczba miejsc ograniczona. Udział w szkoleniu tylko po wcześniejszym zgłoszeniu w Biurze LIR.

Program szkolenia >>otwórz

 

 

 Źródło
 Lubuska Izba Rolnicza
 http://lir.agro.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: stosowanie; procedur; ; podstawy; praktycznego; szkód; szkolenie:; szkoleniu; „szacowanie; szkolenia; ; zakresie; regulacjami; dziaŁania”; szkÓd; Łowieckich; wydania; zainteresowan;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »