Rzeźnie o małej zdolności produkcyjnej położone na terenie gospodarstw rolnych

 

rzeznia

Uprzejmie informuję, że w dniu 18 czerwca 2020 roku Centrum Doradztwa Rolniczego Odział w Radomiu wspólnie z Departamentem Bezpieczeństwa Hodowli i Produkcji Zwierzęcej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Głównym Inspektoratem Weterynarii organizuje szkolenie informacyjne dotyczące prowadzenia działalności produkcji produktów pochodzenia zwierzęcego w rzeźniach o małej zdolności produkcyjnej, położonych na terenie gospodarstw.

Do uczestnictwa w szkoleniu zapraszamy doradców rolnych, rolników oraz przedstawicieli instytucji okołorolniczych zainteresowanych tą problematyką. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym szkolenie będzie realizowane w formie webinarium. Aby wziąć udział w szkoleniu uczestnik powinien posiadać dostęp do komputera oraz stałe łącze internetowe.

Prelegentami na szkoleniu będą przedstawiciele MRiRW i GIW którzy przedstawią zagadnienia obejmujące wymagania weterynaryjne, wymagania w zakresie kwalifikacji osób uprawnionych do uboju oraz dobrostanu w rzeźniach uruchamianych na terenie gospodarstw. Celem szkolenia jest również przekazanie uregulowań prawnych obejmujących aspekty prawa podatkowego jakie będą obowiązywać podmioty przy zakładaniu tej działalności.

Rozpoczęcie szkolenia nastąpi o godzinie 10.00. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać na załączonym formularzu do dnia 16.06.2020 roku na adres szkolenia.radom@cdr.gov.pl.

O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Do pobrania:

Karta zgłoszenia

 

 

 

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

rzeznia
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkoleniu; terenie; zdolności; małej; rzeźnie; doradztwa; produkcji; wymagania; rzeźniach; szkolenie; uczestnictwa; będą; szkolenia; udział; rolnych; gospodarstw; położone; produkcyjnej; upra;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »