Rozpoznawanie i monitoring agrofagów w ramach systemu integrowanej ochrony roślin ze szczególnym uwzględnieniem programów rolnośrodowiskowych i rolnictwa ekologicznego

Centrum Doradztwa Rolniczego  w Brwinowie  Oddział w Radomiu w ramach umowy z MRiRW  organizuje  szkolenia  pt. „Rozpoznawanie i monitoring agrofagów w ramach systemu integrowanej ochrony roślin ze szczególnym uwzględnieniem programów rolnośrodowiskowych i rolnictwa ekologicznego”  w module rolniczym, sadowniczym oraz warzywniczym.

Program każdego dwudniowego szkolenia składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Wykłady odbędą się w siedzibie CDR O/Radom, natomiast warsztaty w PGE w Chwałowicach oraz w laboratorium, pracowni diagnostycznej pozwalającej na identyfikację organizmów szkodliwych w szczególności chorób, szkodników, chwastów.

Do udziału zapraszamy doradców rolniczych z wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Jednostka delegująca uczestnika pokrywa koszty dojazdu na szkolenie.

Z uwagi na określoną  liczbę miejsc o zakwalifikowaniu na szkolenie  decydować będzie  kolejność zgłoszenia. Kartę zgłoszenia uczestnictwa na szkolenie w dniach 19-20 listopada br. proszę przesłać na załączonym formularzu do dnia  18 listopada 2015 roku, natomiast na  pozostałe szkolenia  na 3 dni przed podanym terminem na  adres e-mail:  a.zietek@cdr.gov.pl lub faksem na numer 48 365 49 70.

Informacje w sprawie rekrutacji:
Agata Ziętek
tel. 48 365 69 28, e-mail:  a.zietek@cdr.gov.pl

Realizacja merytoryczna:
Dariusz Pomykała
tel. 48 365 69 41, e-mail: d.pomykala@cdr.gov.pl

Do pobrania:

Harmonogram szkoleń

Programy szkoleń (moduł: rolniczy, sadowniczy, warzywniczy)

Karta zgłoszenia uczestnictwa

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ramach; uwzględnieniem; doradztwa; rolnośrodowiskowych; rolnictwa; ochrony; roślin; integrowanej; monitoring; systemu; listopada; natomiast; rozpoznawanie; zgłoszenia; na ; s;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »