Rekordowe stoisko Metal – Fach na Agro Show 2015

AgroShow MetalFach 2014 (11) 2Sokólski producent maszyn rolniczych, spółka Metal – Fach zaprezentuje swoją ofertę podczas kolejnej edycji targów rolniczych Agro Show 2015 w Bednarach. Na gigantycznym stoisku ekspozycyjnym, liczącym 3 tysiące metrów kwadratowych, firma pokaże rekordową liczbę – stu maszyn i urządzeń.

XVII Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW odbędzie się w dniach 18-21 września w Bednarach. To doroczna impreza, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno ze strony firm z branży rolniczej ale i zwiedzających.

- Tegoroczna wystawa będzie dla Metal – Fachu wyjątkowa. Przede wszystkim z uwagi na powierzchnię wystawienniczą, która w stosunku do ubiegłorocznego wydarzenia ”rozrosła się” aż o jedną trzecią. Dodatkowo planujemy również pokazać rekordową liczbę maszyn – ok. 100 – mówi Andrzej Kolędo, kierownik marketingu w Metal – Fach.

Wśród urządzeń, które zaprezentuje sokólska spółka nie zabraknie przede wszystkim nowości, które firma wprowadziła do swojej oferty w ciągu ostatnich tygodni. Mowa m.in. o pługach zagonowych i obrotowych oraz nowych agregatach uprawowych i podorywkowo – ścierniskowych a także prasach.

Targi w Bednarach będą również okazją do tego, aby bliżej zapoznać się z nowymi platformami do bel słomy. W ostatnim czasie do sprzedaży trafiło w sumie pięć modeli platform różniących się przede wszystkim gabarytami i dopuszczalną ładownością.

Poza nowościami Metal – Fach pokaże urządzenia, które już od kilku sezonów cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, w tym także hity sprzedaży – m.in. rozrzutnik N297. W ubiegłym roku spółka sprzedała łącznie ok 14 tysięcy maszyn.

Wszystkie dostępne na stoisku urządzenia będzie można dokładnie obejrzeć i sprawdzić ich możliwości w pracy. Zainteresowani dodatkowo zyskają szansę rozmowy z konstruktorami firmy i doradcami handlowi, którzy będą udzielali fachowych porad na temat wyboru optymalnych rozwiązań i dostępnych technologii.

Stoisko Metal – Fachu znajduje się w sektorze E pod numerem 226. Jednak, jak zauważa przedstawiciel firmy, z uwagi na skalę planowanego przedsięwzięcia i prezentacji goście z pewnością nie będą mieli problemu aby tam trafić.


 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

AgroShow MetalFach 2014 (11) 2
TAGI: ; spółka; które; maszyn; wszystkim; przede; będą; wystawa; liczbę; sprzedaży; dodatkowo; będzie; stoisku; również; która; rekordową; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »