Przedsiębiorczość w praktyce – turystyka i gastronomia

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu zaprasza w dniu 25 października 2019 r. doradców ODR, przedstawicieli samorządu, organizacji pozarządowych, oraz przedsiębiorców i reprezentantów innych podmiotów i instytucji działających w sektorze turystyki i gastronomii na obszarach wiejskich, a także na rzecz promocji produktów lokalnych, na szkolenie Przedsiębiorczość w praktyce – turystyka i gastronomia.

Szkolenie odbędzie się w ośrodku wypoczynkowo-konferencyjnym, Folwarku Olęderskim „Olandia”, w Prusimiu, Gmina Kwilcz (powiat międzychodzki, Wielkopolska). Szkolenie – tak jak dotychczasowe moduły z cyklu „Przedsiębiorczość w praktyce” – nakierowane jest na praktyczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej i będzie składać z się z bloku poświęconego poznaniu „od kuchni” działalności folwarku, w tym hotelu, restauracji, winiarni i innych usług oferowanych w „Olandii”, a także z części warsztatowej, prowadzonej przez szefa kuchni „Olandii”. Szczegóły znajdą Państwo w załączonym programie szkolenia.

Miejsce szkolenia: Kraina Konferencji i Wypoczynku „Olandia”, Prusim, Gmina Kwilcz.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 81 zł (doradcy ODR) lub 213,03 zł (pozostali uczestnicy) i obejmuje wykłady, zwiedzanie „Olandii”, zajęcia merytoryczne w formie warsztatowej, serwis kawowy, deser). Uczestnicy dojeżdżają do „Olandii” na własny koszt. Szczegóły znajdą Państwo na karcie zgłoszenia.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać do 22 października 2019 r., e-mailem na adres: szkolenia.poznan@cdr.gov.pl, bądź faxem: 61 820 19 71. Bardzo prosimy o przesyłanie kart zawierających wszystkie dane osobowe, dane instytucji oraz podpis osoby delegującej.

Osobą do kontaktu w sprawach merytorycznych jest Pan: Grzegorz Cetner 61 648 62 02, e-mail: g.cetner@cdr.gov.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Do pobrania:
- program szkolenia
- karta zgłoszenia uczestnictwa

 

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

644b1b8876cc55303500933e1d15ac13
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: praktyce; turystyka; ; przedsiębiorczość; „olandia”; ; działalności; „przedsiębiorczość; szkolenie; także; prosimy; instytucji; „olandii”; ; innych; warszta;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »