Przed wakacjami – co warto wiedzieć?

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi przyłączyło się do przedwakacyjnej akcji informacyjnej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Fot. Wypoczynek na terenach wiejskich

Fot. Wypoczynek na terenach wiejskich

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem na temat polskiej agroturystyki i turystyki wiejskiej oraz ofertą gospodarstw agroturystycznych. Szczegóły znajdują się w załączonym pliku „Odpoczywaj na wsi – agroturystyka w Polsce”.

Polska wieś stanowi jeden z niewielu w Europie przykładów zachowania tradycyjnego krajobrazu kulturowego, autentycznego ludowego folkloru, zwyczajów i obyczajów utrwalonych i przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Posiada wiele rejonów wiejskich cechujących się pięknym, niejednokrotnie wręcz dziewiczym środowiskiem przyrodniczym, a równocześnie zróżnicowanym krajobrazem, nieskażonym środowiskiem, oryginalną fauną i florą, wolnych od tłumu, mechanizacji i urbanizacji.

MOC ATRAKCJI − BEZMIAR WRAŻEŃ − ENERGIA SPOKOJU, to idea kampanii informacyjno-promocyjnej realizowanej przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w ramach projektu ”Odpoczywaj na wsi”.

Odnośnik otwierany w nowym oknie Odpoczywaj na wsi - agroturystyka w Polsce (.pdf 634,04 kB)


 Źródło
 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
 http://www.minrol.gov.pl/

125ml milk

Przed wakacjami co warto wiedziec 640x380
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rolnictwa; rozwoju; wakacjami; ministerstwo; wiedzieć?; ; agroturystyka; zróżnicowanym; florą; ; fauną; oryginalną; środowiskiem; ; nieskażonym; krajobrazem; ; środowiskiem; r&oacut;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »