Premiery marki New Holland na Agro Show

Żniwa dobiegły końca. Kombajny i prasy belujące zjechały z pól. Nie oznacza to jednak, że branża zwalnia tempo. Przeciwnie – zbliżająca się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show to wydarzenie, na które niecierpliwie czekają rolnicy i producenci maszyn. Podczas wrześniowego spotkania, które odbędzie się w podpoznańskich Bednarach, marka New Holland zaprasza rolników na premierowy pokaz odmienionych wersji ciągników T5 i T6.

Tradycją marki New Holland jest uczestnictwo w kolejnych edycjach wystawy Agro Show. Każdego roku podczas imprezy producent żółtych i niebieskich maszyn zaskakuje premierami. W tym roku goście wystawy po raz pierwszy zobaczą zmodyfikowane serie ciągników T5 i T6. Maszyny zostały wyposażone w silniki spełniające wymogi emisji spalin Tier 4B, zmieniła się także ich stylistyka.

– Podczas Agro Show użytkownicy będą mogli zobaczyć nowe serie T5 i T6 “na żywo”: będzie można usiąść za kierownicą, dokładnie obejrzeć maszynę, a także porozmawiać z ekspertami New Holland – mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager marki New Holland. – To ważne, by osoby, które posiadają sprzęt lub planują jego zakup mogły optymalnie dostosować parametry wybranej maszyny do swoich potrzeb, a w konsekwencji – zmaksymalizować wydajność pracy. Temu właśnie służą konsultacje ekspertów. Z naszego punktu widzenia bardzo istotny jest bezpośredni kontakt z użytkownikami maszyn. Opinie i sugestie na temat sprzętu, które otrzymujemy od operatorów, podczas imprez takich jak Agro Show, są dla nas nieocenionymi wskazówkami. Dzięki nim możemy stale udoskonalać produkty – dodaje.

Podczas Agro Show nie zabraknie również flagowych modeli żółtych kombajnów o średniej mocy. Reprezentantem serii, który pojawi się przy stoisku New Holland będzie model CX8.90. Ponadto, odwiedzający będą mogli podziwiać najnowszą generację kombajnów serii CR, które są jednymi z najbardziej wydajnych i zaawansowanych technologicznie na świecie. Serię tę reprezentować będzie model CR10.90.
Nie może zabraknąć również reprezentanta najpopularniejszej w Polsce serii kombajnów TC – modelu TC5.70. Kolejną gwiazdą będzie sieczkarnia FR Forage Cruiser, która zapewnia najwyższą jakość rozdrabniania począwszy od najszerszego kanału podawania w branży, poprzez głowicę tnącą, rolki gniotownika aż do rury zsypowej. Na wystawie pojawią się również prasy belujące do sianokiszonki oraz słomy. Uczestnicy wystawy będą mogli przyjrzeć się dokładnie wnętrzom prezentowanych maszyn. Każdy będzie mógł usiąść "za sterami" prawie wszystkich modeli ciągników, a także zajrzeć pod maskę, by zapoznać się z zastosowanymi rozwiązaniami.   

Wystawa Agro Show rozpocznie się 23 września i potrwa 4 dni. Organizatorzy zapowiadają obecność ok. 900 wystawców z całego świata, 150 tys. zwiedzających, 150 tys. km2 powierzchni wystawienniczej i 120 ha powierzchni wystawy. Wydarzenie organizowane jest od 1999 roku1.


Ciągniki z serii T5

Serię ciągników T5 zaprojektowano z myślą o wszechstronności. Maszyny znajdują szerokie zastosowanie w pracach polowych, na drodze, służą do transportu, obsługi WOM, zawieszania narzędzi oraz do zastosowań miejskich. Charakteryzują się doskonałym współczynnikiem masy do mocy ciągnika, który wynosi 37,3 kg/KM. Pozwala to uzyskać maksymalną wydajność i oszczędność paliwa. Maszyny wyposażone są w przekładnię Electro Command™, która umożliwia precyzyjne dopasowanie prędkości do wykonywanego zadania oraz przekładnię hydrauliczną Powershuttle, która umieszczona jest w kolumnie kierownicy i pozwala na błyskawiczną zmianę kierunku jazdy. Cechami serii T5 są podwyższona do 127 l/min wydajność pompy, która skraca cykl roboczy ładowacza oraz zastosowanie kabiny Comfort Ride™, która zapewnia niespotykany wcześniej komfort jazdy.

 

Ciągniki z serii T6

Seria T6 została zaprojektowana tak, by operator mógł precyzyjnie dostosować wydajność maszyny do indywidualnych potrzeb. Rolnik – analizując swoje potrzeby – może skonfigurować własny ciągnik tak, by dokładnie odpowiadał jego wymaganiom. Jest to możliwe dzięki dużej liczbie opcji wyposażenia nastawionej na podnoszenie wydajności (m.in. przedni układ zawieszenia narzędzi, ładowacz czołowy, niskoprofilowe i standardowe kabiny, dynamiczne czterocylindrowe i potężne sześciocylindrowe silniki, przekładnia bezstopniowej Auto Command™, przekładnia półautomatyczna Electro Command™). Maszyny charakteryzuje imponujący stosunek masy do mocy, który wynosi 28,6 kg/KM. Linia T6 bardzo dobrze sprawdza się podczas prac uprawowych, prac w obejściu i w gospodarstwach hodowlanych, a także podczas zadań transportowych.


Na opinię o marce New Holland Agriculture składa się powodzenie naszych klientów, producentów upraw i inwentarza, dostawców, winnic i dzierżawców. Przygotowaliśmy dla nich najszerszą ofertę nowoczesnych produktów i usług: pełną linię sprzętu od traktorów przez maszyny żniwne ładowarki teleskopowe, prasy i sieczkarnie samobieżne oraz usługi finansowe dostosowane do ich potrzeb i możliwości przez specjalistę z dziedziny rolnictwa. Partnerem finansowym marki New Holland jest CNH Capital, która stanowi źródło finansowania kapitału obrotowego i floty dealerów oraz oferuje konkurencyjne rozwiązania w zakresie finansowania zakupów i leasingu przez klientów nowego, a także używanego sprzętu. Profesjonalna sieć dealerów na całym świecie oraz dążenie marki New Holland do doskonałości gwarantują wyjątkową obsługę każdego klienta. Więcej informacji na temat marki New Holland można znaleźć w witrynie internetowej www.newholland.com
New Holland jest marką CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI /MI: CNHI) światowego lidera na rynku dóbr kapitałowych. Firma szczyci się ugruntowanym doświadczeniem przemysłowym, szeroką gamą produktów i globalnym zasięgiem działania. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.cnhindustrial.com

http://it.youtube.com/user/NewHollandAG
www.flickr.com/photos/newholland
http://www.facebook.com/NewHollandAgriculturePolska
http://twitter.com/NewHollandAG
https://plus.google.com/117086178528241801087/posts

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: holland; ; maszyny; która; podczas; będzie; które; także; wydajność; kombajnów; który; dokładnie; wystawy; maszyn.; ciągników; również; będą; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »