Posłowie zajmą się sytuacją w Stadninie Koni w Janowie Podlaskim

sejmW dniu 12 kwietnia 2016 o godz. 15:30 sejmowa Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi rozpatrzy Informację Najwyższej Izby Kontroli o wynikach kontroli realizacji zadań określonych w ustawie o wyścigach konnych oraz w zakresie nadzoru właścicielskiego nad torem wyścigów konnych na Służewcu w Warszawie oraz przeprowadzi pierwsze czytanie poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o wyścigach konnych (druk nr 356) - uzasadnia poseł Piotr Olszówka.

Następnie, o godz. 12:30 Komisja przeprowadzi pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o rejestracji i ochronie nazw i oznaczeń produktów rolnych i środków spożywczych oraz o produktach tradycyjnych oraz niektórych innych ustaw (385) - uzasadnia Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz wysłucha informacji Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na temat aktualnej sytuacji w Stadninie Koni w Janowie Podlaskim.

Na kolejnym posiedzeniu w dniu 13 kwietnia, o godz. 16:00, Komisja wysłucha informacji Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi o sytuacji na rynku owoców miękkich, informacji Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na temat realizacji przez Polskę planu naprawczego w zakresie uznania grup producenckich owoców i warzyw oraz informacji Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi o zadaniach i funkcjonowaniu Centralnej Biblioteki Rolniczej.

Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi Senatu RP spotka się w dniu 12 kwietnia 2016 r. o godz. 16.00 i wysłucha informacji Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na temat proponowanej reformy instytucjonalnej na rzecz poprawy bezpieczeństwa żywności w Polsce.

Źródło
Krajowa Rada Izb Rolniczych
http://krir.pl

125ml milk

sejm
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rolnictwa; rozwoju; ministra; informacji; ustawy; konnych; komisja; janowie; stadninie; posłowie; zakresie; uzasadnia; przeprowadzi; zmianie; projektu; pierwsze; owoc;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »