Pokazy zielonkowe - New Holland

Marka New Holland, jak co roku, zorganizowała pokazy zbioru zielonek z wykorzystaniem pras rolujących. Tym razem spotkanie odbyło się 19 maja w miejscowości Solistówka pod hasłem “New Holland, ekspert w rozwiązaniach dla hodowców”. Zaprezentowano prasy rolujące i ciągniki, które są odpowiedzią na potrzeby gospodarstw o profilu hodowlanym.

DSC 3735Kluczowym elementem pokazów była prezentacja szerokiego asortymentu pras zwijających New Holland, ale przede wszystkim pokaz możliwości zastosowania maszyn. Uczestnicy pokazów obejrzeli i przetestowali prasy: RollBaler 125 Combi, BR120 Utility, BR6090 i RB150, które pracowały z ciągnikami z serii  T7, T4, T6 i T5. Szczególny akcent specjaliści marki położyli na prezentację prasy RollBaler 125 Combi, na przykładzie której pokazano proces owijania bel folią, już w komorze prasowania. Podczas spotkania odbył się również premierowy pokaz prasy BR120 Utility.

Podczas spotkania, jak zawsze, obecni byli eksperci produktowi, którzy służyli radą w zakresie konstrukcji i obsługi pras oraz ciągników, a także tego, jak najefektywniej wykorzystać możliwości, które oferują maszyny.

– Pokazy zielonkowe, które organizujemy od lat, to istotne wydarzenia z punktu widzenia naszej marki – mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager New Holland – Jako producent innowacyjnych modeli pras rolujących, kładziemy mocny akcent na obecny okres w kalendarzu polowym. To ważne, by – dzięki wsparciu ekspertów New Holland – użytkownicy dokładnie poznali możliwości, jakie daje nasz sprzęt do zbioru zielonki i wykorzystywali go optymalnie. Naszym celem jest maksymalizacja efektywności pracy na polu i komfortu operatora – dodaje Łukasz Chęciński.


Roll Baler 125 combi – solidna konstrukcja, zaawansowana technologicznie dla najbardziej wymagających użytkowników i firm usługowych w każdych warunkach. Prasę cechuje najszerszy podbieracz o szerokości 2,3 m. Maszyna jest wyposażona w udoskonaloną rolkową osłonę przeciwwiatrową znaną z serii BigBaler, z możliwością wyboru kół podbieracza stałych i skrętnych . Zmodernizowana seria pras posiada opuszczaną podłogę, aktywowaną z kabiny, gwarantującą szeroką szczelinę, 20 noży, które oznaczają najwyższą jakość cięcia oraz wzmocnioną konstrukcję walców komory belowania z 10 wypustkami na swojej powierzchni. Każdy walec osadzony jest na automatycznie smarowanej tulei ślizgowej, dla jeszcze dłuższej żywotności i mniejszych nakładów na konserwację prasy. Maszynę może doposażyć w opcyjny system wysprzęglania napędu rotora, co ma duże znaczenie w przypadku zatoru podawanego materiału. W przypadku modelu Roll Baler 125 Combi, uformowaną belę możemy owinąć nie tylko siatką, lecz również folią zanim trafi na stół owijarki. Owijanie bel folią umożliwia uzyskanie oszczędności z powodu mniejszej liczby warstw potrzebnych na owijarce. Ponadto siatka jest odpadem, którego nie da się ponownie wykorzystać, w przeciwieństwie do folii przeznaczanej na recykling.

BR 120 Utility to prasa o rozmiarze komory 120x120 cm, dedykowana dla małych i średnich gospodarstw, które belują ok. 500 bel rocznie. Maszyna przeznaczona jest do zbioru każdego rodzaju materiału bez możliwości docinania. Niskie zapotrzebowanie prasy na moc (60KM) sprawia, że praktycznie każde niewielkie gospodarstwo może ją wykorzystywać do swoich indywidualnych potrzeb, dostosowując do własnych możliwości sprzętowych. Maszyna posiada 96 zębów rozmieszczonych w 4 rzędach oraz podajnik widłowy z dwoma ślimakami zwężającymi. Owijanie odbywa się z wykorzystaniem sznurka lub siatki.

 

Na opinię o marce New Holland Agriculture składa się powodzenie naszych klientów, producentów upraw i inwentarza, dostawców, winnic i dzierżawców. Przygotowaliśmy dla nich najszerszą ofertę nowoczesnych produktów i usług: pełną linię sprzętu od traktorów przez maszyny żniwne ładowarki teleskopowe, prasy i sieczkarnie samobieżne oraz usługi finansowe dostosowane do ich potrzeb i możliwości przez specjalistę z dziedziny rolnictwa. Partnerem finansowym marki New Holland jest CNH Capital, która stanowi źródło finansowania kapitału obrotowego i floty dealerów oraz oferuje konkurencyjne rozwiązania w zakresie finansowania zakupów i leasingu przez klientów nowego, a także używanego sprzętu. Profesjonalna sieć dealerów na całym świecie oraz dążenie marki New Holland do doskonałości gwarantują wyjątkową obsługę każdego klienta. Więcej informacji na temat marki New Holland można znaleźć w witrynie internetowej www.newholland.com
New Holland jest marką CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI /MI: CNHI) światowego lidera na rynku dóbr kapitałowych. Firma szczyci się ugruntowanym doświadczeniem przemysłowym, szeroką gamą produktów i globalnym zasiegiem dzialania. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.cnhindustrial.com

http://it.youtube.com/user/NewHollandAG
www.flickr.com/photos/newholland
http://www.facebook.com/NewHollandAgriculturePolska
http://twitter.com/NewHollandAG
https://plus.google.com/117086178528241801087/pos

Kontakt dla prasy:

Joanna Kajkowska, tel: +48 24 2679703, email: joanna.kajkowska@newholland.com
Agnieszka Nowakowska , tel: +48 600 073 558, email: agnieszka.nowakowska@epcreatives.pl

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

DSC 3735
TAGI: holland; ; które; możliwości; pokazy; combi; ; holland; ; maszyna; finansowania; akcent; dealerów; rollbaler; informacji; więcej; również; produktów; komory; owija;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »