Podsumowanie konkursu AGROLIGA 2015

14 czerwca 2016 roku w Ogrodach Pałacu Prezydenckiego odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu AGROLIGA 2015. Organizatorami konkursu jest Agro Biznes Klub, Redakcja Audycji Rolnych i Programu TVP SA oraz ośrodki doradztwa rolniczego z całego kraju. Tegoroczna uroczystość wręczenia nagród odbyła się pod patronatem honorowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Duży wkład w organizację konkursu wnoszą doradcy rolniczy, którzy doskonale znają najlepszych hodowców i producentów i mają znaczący wkład w promowaniu najlepszych rolników, przetwórców i przedsiębiorców.


 

Docenieni i zauważeni zostali również przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę, który w swoim wystąpieniu kierowanym do laureatów i gości uroczystości podkreślił udział ośrodków doradztwa rolniczego w organizacji konkursu. Wręczenie nagród poprzedzone zostało uhonorowaniem przez Prezydenta Orderem Krzyżem Kawalerskim Odrodzenia Polski pana profesora Jima Mazurkiewicza z uniwersytetu stanowego Texas A&M za zasługi w rozwijaniu współpracy polsko amerykańskiej w rolnictwie, promowaniu polskiej tradycji i kultury w Teksasie. Warto tu podkreślić, że profesor pracuje w departamencie doradztwa rolniczego, a jego doświadczenia będziemy mogli wykorzystać również we współpracy z ośrodkami doradztwa rolniczego. Więcej informacji o laureatach konkursu AGROLIGA 2015 można znaleźć na stronach internetowych ośrodków doradztwa rolniczego oraz w najnowszym numerze wydawnictwa AGRO.

 

125ml milk

660eb79dd48772240bf03df8e4f9268f
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; konkursu; agroliga; prezydenta; rolniczego; podsumowanie; andrzeja; nagród; promowaniu; ośrodków; również; współpracy; najlepszych; wkład; a&m; stanowego;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »