shiuz__750 x 100 px_1

Planowanie rozwoju gospodarstwa rolnego

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Poznaniu zaprasza na szkolenie pt. „Planowanie rozwoju gospodarstwa rolnego”. Szkolenie to jest skierowane do doradców i specjalistów Wojewódzkich Ośrodków Doradztwa Rolniczego. Głównym celem jest nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie sporządzania analizy ekonomicznej gospodarstwa rolnego oraz opracowania planu rozwoju gospodarstw, a także zapoznanie uczestników z instrumentami wspomagającymi proces zarządzania gospodarstwem.

Zajęcia będą realizowane zarówno w formie zagadnień teoretycznych, jak i warsztatowych, włącznie ze zbieraniem danych w gospodarstwie potrzebnych do sporządzenia analizy ekonomicznej i planu rozwoju gospodarstwa.
Szkolenie odbędzie się w dniach 19-21.02.2013 r. w Oddziale CDR w Poznaniu. Rozpoczęcie zajęć 19.02.2013 r. o godz. 11:00.
Zainteresowanych wcześniejszym przyjazdem informujemy, iż istnieje możliwość rezerwacji noclegu w przeddzień (cena tego noclegu nie jest wliczona w koszt szkolenia), co należy zadeklarować na załączonym formularzu zgłoszenia.
Koszty udziału w szkoleniu:

  • pracownicy ODR: 300,00 zł brutto od osoby - w cenie zawarte są wyżywienie i noclegi. Koszty dydaktyczne (wykładowcy + materiały szkoleniowe) pokrywa Centrum Doradztwa Rolniczego.
  • prywatne podmioty doradcze: 600,00 zł brutto od osoby - w cenie zawarte są koszty dydaktyczne (wykładowcy + materiały szkoleniowe) oraz wyżywienie i noclegi.

Zgłoszenie udziału prosimy przesłać do Oddziału CDR w Poznaniu na załączonym formularzu w terminie do 15.02.2013 r.
Materiały szkoleniowe: uczestnicy otrzymają przygotowane przez organizatorów i prowadzących materiały szkoleniowe.
Osoby do kontaktu:
Oskar Wysocki, Krzysztof Żok, tel. 61 823 20 81 w. 124; e-mail: o.wysocki@cdr.gov.pl; k.zok@cdr.gov.pl
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

Do pobrania

Karta zgłoszenia
Program szkolenia

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rozwoju; doradztwa; gospodarstwa; udziału; rolnego; materiały; brutto; koszty; analizy; dydaktyczne; wyżywienie; zawarte; noclegu; planowanie; poznaniu; ekonomicznej; sz;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »