shiuz__750 x 100 px_1

Pij mleko- a zajdziesz daleko- cykl spotkań informacyjnych dla dzieci i młodzieży

Pierwsze z 3 spotkań informacyjno- promocyjnych sfinansowanych ze środków  Funduszu Promocji Mleka pn. „Pij mleko- a zajdziesz daleko- cykl spotkań informacyjnych dla dzieci i młodzieży” za nami. Odbyło się ono w niedzielę 13.09.2020r. na terenie Szkoły Podstawowej w Domanowie (powiat bielski).

Podczas spotkania zorganizowano stoisko wystawiennicze w celu promowania wśród dzieci i młodzieży spożycia mleka i jego przetworów poprzez zwiększenie udziału jego konsumpcji w codziennej diecie.

Pogoda nas nie zawiodła i frekwencja dopisała. Na spotkanie dojechało mnóstwo rodzin z dziećmi, które chętnie brały udział w grach, zabawach i konkursach z nagrodami. Stoisko z degustacyjnymi produktami mlecznymi obfitowało min. w  mleka smakowe, serniki, babeczki, naleśniki, pierogi z serem, wafelki. Atrakcją były lody. Dzieci mogły również samodzielnie wykonać swoje smakowe napoje mleczne z dodatkiem owoców i warzyw.

Agnieszka Artemiuk

125ml milk

119450122 667695517200540 3023820979997082290 n 1 1024x577
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: dzieci; spotkań; mleko-; daleko-; informacyjnych; młodzieży; zajdziesz; stoisko; degustacyjnymi; smakowe; ; ; obfitowało; mlecznymi; produktami; grach; ; nagrodami.; konkursach; zabawach; bab;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »