Oświadczenie o wykonaniu zalesienia tylko do 16 maja

Logotyp PROW 2014 - 2020

Tylko do 16 maja jest czas na złożenie w biurze powiatowym ARiMR oświadczenia o posadzeniu lasu zgodnie z planem zalesienia. Do takiego oświadczenia koniecznie trzeba dołączyć zaświadczenie nadleśniczego potwierdzające ten fakt. Samo zaświadczenie nadleśniczego można złożyć nie później niż do 9 czerwca 2016 r.
Do dostarczenia takich dokumentów zobowiązani są rolnicy, którzy w 2015 r. złożyli w ARiMR wnioski o przyznanie wsparcia na posadzenie lasu w ramach działania "Inwestycje w rozwój obszarów leśnych i poprawę żywotności lasów" finansowane z PROW 2014-2020, spełnili warunki do otrzymania takiej pomocy, wykonali zalesienie, a zaplanowane przez nich operacje otrzymały co najmniej 6 pkt.

Lista określająca kolejność przysługiwania pomocy - otwórz

Źródło
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
http://www.arimr.gov.pl/

 

125ml milk

csm PROW 2014 2020 logo kolor slider 09 7bc6cf6c58
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: zaświadczenie; oświadczenie; oświadczenia; zalesienia; warunki; pomocy; ; otrzymania; 2014-2020; ; takiej; lasów"; obszarów; rozwój; le;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »