Opona Nokian Concept Tyre oznacza nową erę w rolnictwie

 

Nokian Concept Tyre and Valtra N174 intNokian Heavy Tyres, Nokia, Finlandia, 12 listopada 2017 – Zmieniający się rynek rolnictwa i ciągników wymaga odważnych działań. Wizja opony koncepcyjnej od Nokian Heavy Tyres pozwoli wkroczyć w nową erę rolnictwa i pracy na traktorach. Połączenie trakcji na miękkim gruncie z wytrzymałością na drodze otworzy nowe możliwości przed właścicielami mniejszych gospodarstw.
Branża rolnicza stoi na skraju nowej ery. Koszty związane z prowadzeniem małych gospodarstw wciąż rosną, podczas gdy kolejne subwencję są co raz mniejsze, a nawet niepewne. W związku z tym, rolnicy stają przed potrzebą dywersyfikacji swoich możliwości operacyjnych poprzez prowadzenie prac kontraktowych na małą skalę.
Obecny trend przemieszcza się z obszaru specjalizacji w kierunku ogólności i dywersyfikacji. To sprawia, że pojawiaj się zapotrzebowanie na nowego rodzaju wyposażenie, włączając w to wytrzymałe, wielofunkcyjne opony, które pozwalają na bardziej wszechstronne oraz efektywne kosztowo zastosowanie ciągników.
Aby odpowiedzieć na to zapotrzebowanie, Nokian Heavy Tyres w trakcie targów Agritechnica zaprezentował przyszłość rolnictwa oraz prac kontraktacyjnych. Nowa opona Nokian Conept Tyre została zaprojektowana w ten sposób, aby umożliwić wszechstronne i efektywne kosztowo prace. Oferuje ona niezawodność, długą żywotność oraz wizjonerski układ bieżnika dający większą mobilność i pozwalający na transport cięższych ładunków niż do tej pory.
Zapraszamy do odkrywania Nokian Concept Tyre jak i całej, szerokiej oferty zaufanych produktów od Nokian Heavy Tyres, które zapewniają rolnikom na całym świece wykonywanie prac, niezależnie od tego, jak ciężki jest grunt, z którym musi zmierzyć się opona.

Wydarzenie: Agritechnica – największe na świecie targi maszyn i wyposażenia dla rolnictwa
Gdzie: Hanover / Niemcy, Stoisko #20B03
Kiedy: 12–18 listopada 2017


O Nokian Tyres
Firma Nokian Tyres plc została założona w 1988r., a jej korzenie sięgają roku 1898, kiedy założono Fińskie Zakłady Gumowe (Suomen Gummitehdas Oy). Firma promuje bezpieczną jazdę w trudnych warunkach. Innowacyjne opony do samochodów osobowych, ciężarówek i ciężkich maszyn są produkowane z myślą o krajach, w których panują wymagające warunki pogodowe oraz skrajnie zmienne pory roku. W 2016 roku firma osiągnęła przychody netto na poziomie 1,4 miliarda i zatrudniała ponad 4 400 pracowników. Akcje Nokian Tyres’ są notowane na fińskiej giełdzie papierów wartościowych.

 

Więcej materiałów oraz zdjęcia:
http://www.nokiantyres.com/nhtconcepttyre_materials
Facebook: www.facebook.com/nokianheavytyres  
Twitter: https://twitter.com/nokianheavy
YouTube: www.youtube.com/user/NokianTyresCom
LinkedIn: www.linkedin.com/company/nokian-tyres
Instagram: www.instagram.com/nokianheavytyres

Strona Nokian Heavy Tyres
www.nokiantyres.com/heavy

 

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

Nokian Concept Tyre and Valtra N174 int
TAGI: nokian; rolnictwa; concept; agritechnica; została; kosztowo; wszechstronne; maszyn; które; efektywne; możliwości; listopada; rolnictwie; oznacza; ; tyres; ; świecie; transport; wyposa;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »