shiuz__750 x 100 px_1

Ogólnopolski Pokaz Polowy Postępu Genetycznego Roślin Uprawnych - Radzików 2020

Serdecznie zapraszamy na "Ogólnopolski Pokaz Polowy Postępu Genetycznego Roślin Uprawnych - Radzików 2020" Instytutu Hodowli i Aklimatyzacji Roślin Państwowego Instytutu Badawczego w Radzikowie organizowanego we Współpracy z Centralnym Ośrodkiem Badań Odmian Roślin Uprawnych w dniu 25 czerwca 2020 roku.

Głównym celem spotkania jest przedstawienie osiągnięć badawczych instytutu oraz możliwości transferu wiedzy do praktyki Nasi goście będę mieć możliwość zapoznania się z aktualnymi pracami prowadzonymi w IHAR-PIB oraz obejrzenia poletek doświadczalnych i produkcyjnych. Datkowym akcentem wydarzenia w tym roku będzie prezentacja najnowszych osiągnięć hodowanych w gatunkach roślin uprawnych w postaci poletek pokazowych w Radzikowice BORU.

Nawiązując do ogłoszonego przez ONZ Międzynarodowego Roku Zdrowia Roślin 2020 pragniemy podkreślić |ę postęp u biologicznego hodowli odpornościowej doskonaleniu ochrony i zdrowotność roślin, szczególnie wiążącymi się z pracami badawczymi prowadzonymi przez Instytut.

Udział w Dniu PoIa Radzików 2020 jest bezpłatny i skierowany głównie do rolników, hodowców, pracowników doradztwa rolniczego, przedstawicieli związków branżowych oraz naukowców.

Bardzo prosimy o potwierdzenie przybycia do dn. 18 czerwca br. na e-mail: d.krol@ihar.edu.pl

Zgłoszenie

Programlink zewnętrzny

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

external link symbol2
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: roślin; uprawnych; polowy; postępu; genetycznego; instytutu; poletek; osiągnięć; pracami; prowadzonymi; czerwca; doradztwa; ogólnopolski; radzików; radzików; hodowli; międzynarodowego; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »