O zasadach oceny kryteriów ofert

Dziś odbyło się drugie spotkanie poświęcone zasadom oceny kryteriów ofert w przetargach ograniczonych dla rolników na dzierżawę ziemi rolnej znajdującej się w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa.

Fot. Uczestnicy spotkania

Fot. Uczestnicy spotkania

Z przedstawicielami izb rolniczych i NSZZ Solidarność RI z województw dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i dolnośląskiego spotkali się: minister rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztof Jurgiel, sekretarz stanu Zbigniew Babalski oraz dyrektor KOWR Witold Strobel.

Omówione zostały zasady oceny kryteriów przedstawione przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

- W zasadzie nie ma większych rozbieżności co do zaproponowanych kryteriów – podkreślił na zakończenie spotkania minister Krzysztof Jurgiel zwracając jednocześnie uwagę, że propozycje zostaną niezwłocznie przesłane do wszystkich zainteresowanych stron w 16. województwach z prośbą o opinię.

   

 


Źródło
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
http://www.minrol.gov.pl/

125ml milk

O zasadach oceny kryteriow ofert 640x380
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: kryteriów; rozwoju; rolnej; rolnictwa; minister; zasadach; krzysztof; kryteriów; większych; zasadzie; rozbieżności; zaproponowanych; podkreślił; ; zasady; rolnictwa. -; wsparcia; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »