shiuz__750 x 100 px_1

O rolnictwie w gronie agroliderów

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski spotkał się z uczestnikami ogólnopolskiego AgroZajazdu w Zachodniopomorskiem i Wielkopolsce, zorganizowanego przez Stowarzyszenie AgroBiznesKlub i redakcję Magazynu Ludzi Przedsiębiorczych AGRO.

Szef resortu rolnictwa zaprezentował szczegółowe założenia Paktu dla Wsi najlepszym w Polsce rolnikom i agroprzedsiębiorcom - laureatom ogólnopolskich konkursów AgroLiga i Agroprzedsiębiorca RP  przybyłym z 13 województw. Odpowiadał również wyczerpująco na pytania dotyczące m.in.: rozszerzającego się Afrykańskiego Pomoru Świń i skutków suszy oraz uwarunkowań unijnych.

Minister Jan Krzysztof Ardanowski, będąc w 2008 r. doradcą ds. wsi i rolnictwa w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, walnie przyczynił się do tego, że Gala AgroLigi może się od 10 lat corocznie odbywać w Pałacu Prezydenckim z udziałem Głowy Państwa i jest jednym z najważniejszych wydarzeń, doceniających i honorujących trud polskiego rolnika.

Minister J.K. Ardanowski z laureatami
Minister z laureatami
Uczestnicy ogólnopolskiego AgroZajazdu
 
 Źródło
 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
https://www.gov.pl/rolnictwo/

125ml milk

077abda3 cc67 8fc6 af0a 869e54370ea3?153475372
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rolnictwa; rolnictwie; agroliderów; gronie; rozwoju; krzysztof; ardanowski; ; kaczyńskiego; ; prezydenta; kancelarii; doradcą; będąc; skutków; minister; unijnych.; uwarunkowań; przyczyni;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »