Artykuł o Tematyce Ekologicznej O rolnictwie ekologicznym w Senackiej Komisji Rolnictwa

Senat z flagami 125 kwietnia 2017 r. Senacka Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi zapozna się z informacją Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na temat wsparcia dla rolnictwa ekologicznego w ramach działania „Rolnictwo ekologiczne” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

Drugim tematem posiedzenia Komisji będzie stan prac nad zmianą rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 11 maja 2016 r. w sprawie rodzajów nieprawidłowości lub naruszeń przepisów dotyczących rolnictwa ekologicznego i minimalnych środków, jakie jednostki certyfikujące są obowiązane zastosować w przypadku stwierdzenia wystąpienia tych nieprawidłowości lub naruszeń w ramach kontroli w rolnictwie ekologicznym.

Materiały do pobrania>>>

Na kolejnym posiedzeniu w dniu 25 kwietnia Komisja rozpatrzy ustawę o zmianie ustawy o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 ( druk senacki nr 492, druki sejmowe nr 1428 i 1464). Z opinią Biura Legislacyjnego Kancelarii Senatu można zapoznać się tu>>>


Źródło
Krajowa Rada Izb Rolniczych
http://krir.pl

125ml milk

Senat z flagami 1
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rozwoju; rolnictwa; obszarów; wiejskich; rolnictwie; ramach; komisji; programu; senackiej; ekologicznym; naruszeń; ekologicznego; nieprawidłowości; kwietnia; ministra; komisja; opinią; sena;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »