Nowy wzór oświadczenia - dotacje

W dniu 29 maja 2019 r. weszło w życie rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 23 kwietnia 2019 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie stawek dotacji przedmiotowych dla różnych podmiotów wykonujących zadania na rzecz rolnictwa.

 

Nowelizacja rozporządzenia w sprawie stawek dotacji wprowadza m.in. wzór oświadczenia producenta rolnego, że jest on mikroprzedsiębiorcą albo małym lub średnim przedsiębiorcą (MŚP) w rozumieniu przepisów załącznika I do rozporządzenia nr 702/2014. Zgodnie z nowymi przepisami w tym zakresie, wszędzie tam gdzie mowa jest o dołączeniu do wniosku przez producenta rolnego oświadczenia o przynależności do MŚP, stosowne oświadczenie powinno zostać złożone na wzorze określonym w nowelizacji w/w rozporządzenia.

 

Więcej informacji o dotacjach oraz wzór nowego oświadczenia dostępne są tutaj.

 Źródło
 Państwowa Inspekcja Ochrony
 Roślin i Nasiennictwa
 http://piorin.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: oświadczenia; stawek; wzór; producenta; rozporządzenie; dotacje; dotacji; rozporządzenia; sprawie; oświadczenie; stosowne; przynależności; rolnego; wniosku; dołączeniu; wszędzie; zakre;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »