shiuz__750 x 100 px_1

New Holland zaprasza na Dni Otwarte

Klienci odwiedzą fabrykę maszyn w Płocku


zaproszenie A4Marka New Holland po raz kolejny zaprosi klientów na Dni Otwarte. Od 2 do 20 października miłośnicy żółtych i niebieskich maszyn będą mieli okazję zwiedzać fabrykę w Płocku. Zgłoszenia przyjmują dealerzy New Holland na terenie całego kraju.

Każdego dnia przewodnicy będą oprowadzać gości po fabryce. Program wycieczki obejmie prezentację zakładu, maszyn oraz zwiedzanie linii produkcyjnej, na której powstają najwyższej klasy kombajny zbożowe, hedery do zbioru zbóż i kukurydzy oraz prasy zbierające. Zwiedzający będą mieli okazję dokładnie przyjrzeć się procesowi produkcyjnemu „od A do Z”. Zobaczą także, jak przebiegają rygorystyczne testy kontroli jakości, którym poddawane są produkty zanim trafią do polskich i światowych gospodarstw.

– To już kolejna seria spotkań, na którą zaprosimy naszych Klientów. Operatorzy darzą maszyny tworzone w Płocku zaufaniem, pozostając lojalni wobec naszej fabryki od pokoleń. To dla nas powód do satysfakcji – mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager New Holland. – Podczas bezpośrednich spotkań z Klientami prowadzimy z nimi otwarty dialog. Chcę podkreślić, że maszyny, które zjeżdżają z linii produkcyjnych w Płocku to sprzęt tworzony w Polsce przy wykorzystaniu myśli technicznej rodzimych specjalistów. Dlatego właśnie bezpośredni kontakt z rolnikami jest dla nas tak ważny. Ich opinie i sugestie możemy przekazać bezpośrednio do działów konstrukcyjnych. W ten sposób operatorzy maszyn mają wpływ na sprzęt, z którego korzystają podczas pracy w polu, a my ciągle doskonalimy nasze maszyny, dostosowując je do zmieniających się potrzeb rolników – dodaje.

Podczas Dni Otwartych New Holland zwróci szczególną uwagę gości na przedsezonową ofertę na zakup kombajnów, pras zwijających. Klienci, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia na maszyny żniwne do końca 2017 roku, w tw. “przedsezonie”, będą mogli skorzystać z najkorzystniejszych warunków cenowych. Szczegółowe informacje na temat oferty klienci mogą uzyskać w każdym punkcie dealerskim New Holland Agriculture na terenie całego kraju.
New Holland jest jednym z największych zakładów produkujących maszyny rolnicze w Polsce. W fabryce wytwarzane są 23 typy pras rolujących oraz 10 typów kombajnów, w tym kombajn górski TC 5.90. Zakład zatrudnia ponad 1000 osób pracujących w różnych wydziałach odpowiedzialnych za kolejne etapy produkcji. Maszyny, które zjeżdżają z płockiej linii produkcyjnej są partnerami rolników nie tylko w Polsce. Należą do grupy liderów także we Włoszech, Francji, USA, Japonii, Rosji, Turcji oraz Iraku.

 

Dni Otwarte w fabryce New Holland
Czas trwania: od 2.10.2017 r. do 20.10.2017 r. (z wyłączeniem sobót i niedziel).
Rezerwacja miejsc: Chęć uczestnictwa w dniach otwartych należy zgłosić u najbliższego dealera New Holland.


Na opinię o marce New Holland Agriculture składa się powodzenie naszych klientów, producentów upraw i inwentarza, dostawców, winnic i dzierżawców. Przygotowaliśmy dla nich najszerszą ofertę nowoczesnych produktów i usług: pełną linię sprzętu od traktorów przez maszyny żniwne ładowarki teleskopowe, prasy i sieczkarnie samobieżne oraz usługi finansowe dostosowane do ich potrzeb i możliwości przez specjalistę z dziedziny rolnictwa. Partnerem finansowym marki New Holland jest CNH Capital, która stanowi źródło finansowania kapitału obrotowego i floty dealerów oraz oferuje konkurencyjne rozwiązania w zakresie finansowania zakupów i leasingu przez klientów nowego, a także używanego sprzętu. Profesjonalna sieć dealerów na całym świecie oraz dążenie marki New Holland do doskonałości gwarantują wyjątkową obsługę każdego klienta. Więcej informacji na temat marki New Holland można znaleźć w witrynie internetowej www.newholland.com
New Holland jest marką CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI /MI: CNHI) światowego lidera na rynku dóbr kapitałowych. Firma szczyci się ugruntowanym doświadczeniem przemysłowym, szeroką gamą produktów i globalnym zasięgiem działania. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.cnhindustrial.com

http://it.youtube.com/user/NewHollandAG
www.flickr.com/photos/newholland
http://www.facebook.com/NewHollandAgriculturePolska
http://twitter.com/NewHollandAG
https://plus.google.com/117086178528241801087/pos

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

zaproszenie A4
TAGI: holland; maszyny; będą; maszyn; otwarte; ; maszyny; ; zjeżdżają; płocku; kombajnów; ; informacji; ofertę; które; więcej; także; dealerów; finansowania; naszych; potr;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »