New Holland szkoli użytkowników maszyn żniwnych podczas Harvest Masters

 

20160617 141854 2Już od ponad trzech lat firma New Holland organizuje cykle szkoleń dla użytkowników maszyn żniwnych pod hasłem Harvest Masters. Głównym założeniem spotkań jest pokazanie rolnikom, jak najbardziej efektywnie i ekonomicznie użytkować maszyny. Szkolenia dotyczą kombajnów, prasy BB oraz sieczkarni.

W czasie szkoleń rolnicy otrzymują wsparcie najlepszych ekspertów New Holland. Mają szansę poznać nowoczesne rozwiązania, dzięki którym możliwe jest uzyskanie najlepszych wyników z prac polowych przy optymalnym wykorzystaniu potencjału maszyny. Od początku cyklu Harvest Masters, w szkoleniach udział wzięło ponad 250 przedsiębiorców rolnych. Liczba ta sukcesywnie rośnie, ponieważ spotkania trwają – oprócz serii w punktach dilerskich, stale organizowane są szkolenia indywidualne w gospodarstwach użytkowników maszyn żniwnych New Holland.

– Istotnym założeniem programu Harvest Masters jest przekazywanie umiejętności i wiedzy dotyczących maksymalnego wykorzystania technologii w maszynach New Holland. Dzielimy się także doświadczeniami żniwnymi z całego świata rolniczego w taki sposób, aby zwiększać efektywność i skuteczność pracy naszych klientów. Harvest Masters oznacza nie tylko szkolenia, ale także mocno rozwinięty system obsługi klienta, jeszcze silniejsze wsparcie techniczne i szybszy serwis. Jest to możliwe dzięki stworzeniu dedykowanych zespołów wsparcia dla klientów – mówi Marek Bączyk, Serivce Manager New Holland.

Marka New Holland zapewniała możliwość przeszkolenia operatorów kombajnów na długo przed rozpoczęciem szkoleń pod nazwą Harvest Masters. Od 2013 roku szkolenia są częścią pakietu, który przysługuje każdemu nabywcy nowej maszyny żniwnej. Spotkania odbywają się u dealerów oraz w gospodarstwach rolnych.

Po szczegółowe informacje na temat programu Harvest Masters użytkownicy maszyn żniwnych New Holland mogą zwracać się do lokalnego dystrybutora marki.

 

Na opinię o marce New Holland Agriculture składa się powodzenie naszych klientów, producentów upraw i inwentarza, dostawców, winnic i dzierżawców. Przygotowaliśmy dla nich najszerszą ofertę nowoczesnych produktów i usług: pełną linię sprzętu od traktorów przez maszyny żniwne ładowarki teleskopowe, prasy i sieczkarnie samobieżne oraz usługi finansowe dostosowane do ich potrzeb i możliwości przez specjalistę z dziedziny rolnictwa. Partnerem finansowym marki New Holland jest CNH Capital, która stanowi źródło finansowania kapitału obrotowego i floty dealerów oraz oferuje konkurencyjne rozwiązania w zakresie finansowania zakupów i leasingu przez klientów nowego, a także używanego sprzętu. Profesjonalna sieć dealerów na całym świecie oraz dążenie marki New Holland do doskonałości gwarantują wyjątkową obsługę każdego klienta. Więcej informacji na temat marki New Holland można znaleźć w witrynie internetowej www.newholland.com
New Holland jest marką CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI /MI: CNHI) światowego lidera na rynku dóbr kapitałowych. Firma szczyci się ugruntowanym doświadczeniem przemysłowym, szeroką gamą produktów i globalnym zasięgiem działania. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.cnhindustrial.com

http://it.youtube.com/user/NewHollandAG
www.flickr.com/photos/newholland
http://www.facebook.com/NewHollandAgriculturePolska
http://twitter.com/NewHollandAG
https://plus.google.com/117086178528241801087/posts

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

20160617 141854 2
TAGI: holland; żniwnych; maszyn; także; szkolenia; szkoleń; dealerów; informacji; możliwe; dzięki; holland.; najlepszych; więcej; wsparcie; finansowania; naszych; produkt&oacu;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »