New Holland przedstawia trzy argumenty za zakupem nowej maszyny

TC5 90 13 004Producenci maszyn rolniczych wychodzą naprzeciw oczekiwaniom rolników i prześcigają się w promocjach, ofertach leasingu oraz korzyściach płynących z finansowania fabrycznego. Dzięki tym narzędziom finansowym rolnicy chętniej inwestują w nowe maszyny, zwiększając tym samym produktywność swoich gospodarstw na skalę europejską.

“Oferta branży rolniczej w Polsce pokrywa się z tym, czego oczekuje rolnik europejski – mamy pełną gamę maszyn, od 20 aż do 700 koni mechanicznych. Rozbudowa parku maszynowego wymaga jednak skutecznych narzędzi finansowych. Wyniki sprzedaży są w dużej mierze uzależnione od dopłat unijnych, które nieregularnie napędzają rynek. W tej sytuacji wprowadzamy dodatkowe mechanizmy wsparcia, które sprawią, że rolników będzie stać na nowe inwestycje” – wyjaśnia Tomasz Wieja, Marketing Manager firmy New Holland.

Podczas AGRO SHOW 2015 w Bednarach lider sprzedaży maszyn rolniczych zaprezentował trzy najnowsze propozycje wsparcia finansowego, które mogą wywołać nie lada zamieszanie w tegorocznych statystykach sprzedaży nowych ciągników i kombajnów.

“Wyprawka dla młodego rolnika” to program dla osób posiadających fundusze na początkowy wkład własny. Rolnicy mogą wybierać spośród szerokiej gamy ciągników do 115 KM: boomerów, sadowników, czy też maszyn serii T4, T5, TD5. Program ten zakłada finansowanie VAT na 3 miesiące oraz wybrany schemat spłat: raty kwartalne lub półroczne Przy wpłacie własnej na poziomie 45% ceny ciągnika oprocentowanie w skali roku wynosi: od 0% dla 1 roku, od 2% dla 2 lat i od 3% dla 3 lat.

“W naszych trzech propozycjach finansowania fabrycznego zostali uwzględnieni zarówno rolnicy z doświadczeniem, jak również ci, którzy dopiero rozpoczynają pracę w gospodarstwie. Z myślą o osobach zainteresowanych zakupem ciągników dużej mocy przygotowaliśmy ofertę finansowania na serie maszyn T7 oraz T8 z oprocentowaniem w skali roku od 0% do maksymalnie 3,33% dla 4 lat, przy określonych warunkach: raty półroczne lub kwartalne, wkład własny 20% oraz finansowanie VAT-u na 3 miesiące. W propozycji CNHI Capital na „Duże Moce” klienci, którzy preferują długie okresy finansowania mają również możliwość rozłożenia kosztów zakupu maszyn T7 i T8 nawet na 8 lat. Wśród tegorocznych propozycji nie mogło zabraknąć rozwiązań dla właścicieli maszyn żniwnych. Jeszcze przed sezonem 2016 mogą oni wzbogacić swój park maszynowy o kombajn New Holland, korzystając z najlepszej oferty przedsezonowej z oprocentowaniem od 0% dla 12 miesięcy czy nawet od 2,80% dla 96 miesięcy. Propozycja ”Najlepszy przedsezon na rynku” daje klientom możliwość zamówienia maszyny już teraz i rozpoczęcia spłaty rat dopiero po sezonie żniwnym 2016 roku – wyjaśnia Joanna Liszka, Dyrektor Sprzedaży Detalicznej CNHI Capital w Polsce.

Szczegóły na temat oferty* oraz wszelką pomoc w zakresie produktów finansowania fabrycznego można uzyskać bezpośrednio u dealerów New Holland jak również u kierowników regionalnych CNH INDUSTRIAL Capital w całej Polsce.

* Finansowanie w formie pożyczki, możliwość finansowania VAT, raty miesięczne, kwartalne lub półroczne jak i sezonowe. Oferta ograniczona czasowo, ilość maszyn ograniczona. Ostateczne koszty finansowania uzależnione od stopy bazowej i kosztu pieniądza w miesiącu aktywacji umowy. Powyższe warunki nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, będąc jedynie wstępną kalkulacją, nie stanowi zobowiązania do udzielenia finansowania – zależnego m.in. od pozytywnej decyzji kredytowej.

 

 

 

 


Na opinię o marce New Holland Agriculture składa się powodzenie naszych klientów, producentów upraw i inwentarza, dostawców, winnic i dzierżawców. Przygotowaliśmy dla nich najszerszą ofertę nowoczesnych produktów i usług: pełną linię sprzętu od traktorów przez maszyny żniwne ładowarki teleskopowe, prasy i sieczkarnie samobieżne oraz usługi finansowe dostosowane do ich potrzeb i możliwości przez specjalistę z dziedziny rolnictwa. Partnerem finansowym marki New Holland jest CNH Capital, która stanowi źródło finansowania kapitału obrotowego i floty dealerów oraz oferuje konkurencyjne rozwiązania w zakresie finansowania zakupów i leasingu przez klientów nowego, a także używanego sprzętu. Profesjonalna sieć dealerów na całym świecie oraz dążenie marki New Holland do doskonałości gwarantują wyjątkową obsługę każdego klienta. Więcej informacji na temat marki New Holland można znaleźć w witrynie internetowej www.newholland.com
New Holland jest marką CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI /MI: CNHI) światowego lidera na rynku dóbr kapitałowych. Firma szczyci się ugruntowanym doświadczeniem przemysłowym, szeroką gamą produktów i globalnym zasiegiem dzialania. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.cnhindustrial.com

http://it.youtube.com/user/NewHollandAG
www.flickr.com/photos/newholland
http://www.facebook.com/NewHollandAgriculturePolska
http://twitter.com/NewHollandAG
https://plus.google.com/117086178528241801087/posts

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TC5 90 13 004
TAGI: finansowania; holland; maszyn; sprzedaży; maszyny; ; które; rolnicy; finansowanie; capital; produktów; dealerów; możliwość; również; ciągnik;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »