shiuz__750 x 100 px_1

Nauka doradztwu rolniczemu - Efektywne technologie w produkcji roślinnej - konferencja

logo


Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu w dniu 06.11.2020 roku zaprasza na konferencję - webinarium pn. „Nauka doradztwu rolniczemu - Efektywne technologie w produkcji roślinnej”. Tematyka konferencji wpisuje się w główne priorytety Wspólnej Polityki Rolnej, która skupia się na poprawie konkurencyjności produkcji rolnej, wzmocnieniu pozycji rolnika, zarządzaniu ryzykiem w produkcji oraz wspieraniu transferu wiedzy w rolnictwie.

Celem operacji jest tworzenie sieci kontaktów i wymiany wiedzy fachowej pomiędzy przedstawicielami nauki, rolnikami, doradcami w zakresie wdrażania innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich, poprzez upowszechnianie wyników badań i innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie oraz promocja żywności. Podczas konferencji prezentowane będą wyniki badań naukowych prowadzonych przez Instytuty Naukowe.

 

Uczestnikami konferencji będą doradcy, przedstawiciele nauki, administracja rządowa i samorządowa, instytucje pracujące na rzecz rolnictwa.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Ze względu na ograniczoną ilość osób w systemie webinarium o zakwalifikowaniu na konferencję decyduje kolejność zgłoszeń.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa proszę przesłać na załączonym formularzu do 4 listopada 2020 r. na adres l.ciemniak@cdr.gov.pl .

Po przesłaniu karty zgłoszenia każdy zakwalifikowany uczestnik otrzyma na pocztę elektroniczną link do szkolenia i hasło.

Osoba do kontaktu w sprawach merytorycznych:
Leszek Ciemniak, tel. : 48 365 69 36, e-mail: l.ciemniak@cdr.gov.pl

Do pobrania:

1. Harmonogram

2. Karta zgłoszenia


Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

logo
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: produkcji; doradztwu; webinarium; efektywne; technologie; rolniczemu; konferencji; zgłoszenia; będą; rolnictwie; nauki; ; wiedzy; rolnej; ; badań; konferencję; doradztwa; roślinnej; konferencja; z;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »