shiuz__750 x 100 px_1

Posiedzenia Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi w dniach 10-12 stycznia 2017 r.

sejm

10 stycznia 2017 r. odbędzie się posiedzenie Podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo łowieckie oraz zmieniającej ustawę o zmianie ustawy - Prawo łowieckie (druk nr 1042)  - godz. 11.00 - sala im. Konstytucji 3-go Maja (nr 118, bud. C). W skład podkomisji wchodzą posłowie z Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa oraz posłowie z Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

11 stycznia 2017 r. Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi  (RRW) spotka się o godz.17:00  –- sala im. Wiesława Chrzanowskiego (nr 24, bud. G) z następującym porządkiem obrad:

Informacja Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi o stanie prac nad delimitacją w Polsce obszarów ONW – typ nizinny wg nowych jednolitych kryteriów w Unii Europejskiej.

Rozpatrzenie projektu Planu pracy Komisji na okres od 1 stycznia do 30 czerwca 2017 r. - przedstawia przewodniczący Komisji.

12 stycznia 2017 r. o godz. 10.00 Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi  (RRW) - sala im. Wiesława Chrzanowskiego (nr 24, bud. G) wysłucha informacji Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na temat rynku zbóż w Polsce i Unii Europejskiej oraz konkurencyjności polskiego rynku zbóż w porównaniu do rynku Ukrainy i Kanady. Perspektywy jego rozwoju dla polskich rolników z uwzględnieniem:

- czynników wpływających na konkurencyjność (rozdrobnienie produkcji, genetyka, technologia produkcji, cykle koniunkturalne, poziom organizacji produkcji, ochrona chemiczna, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne wpływające na konkurencyjność),

- konkurencyjności produkcji zbóż na rynku wewnętrznym Unii Europejskiej.

Źródło
Krajowa Rada Izb Rolniczych
http://krir.pl

125ml milk

sejm
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rozwoju; rolnictwa; stycznia; komisji; zbóż; produkcji; ; ustawy; komisja; zmianie; łowieckie; konkurencyjności; posłowie; polsce; posiedzenia; ministra; podkomisji; wiesława; projektu; dni;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »