Nagrody w Konkursie Pomorski Pracodawca Roku 2017

Pomorskim firmom zostały wręczone prestiżowe nagrody Konkursu „Pomorski Pracodawca Roku”. Konkurs odbywa się corocznie w kilku kategoriach. Finał Konkursu odbywał się w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Amber Expo w Gdańsku podczas Gali Evening „Pracodawców Pomorza”.

Fot. Wiceminister Zarudzki podczas Gali Evening Pracodawców Pomorza

Fot. Wiceminister Zarudzki podczas Gali Evening Pracodawców Pomorza

W uroczystości uczestniczył podsekretarz stanu w ministerstwie rolnictwa Ryszard Zarudzki, który wręczał nagrody Pomorski Pracodawca Roku 2017 w kategorii „Mikro przedsiębiorca”. W kategorii tej uczestniczą firmy zatrudniające do 9 pracowników.

Finał Konkursu jest dorocznym świętem pomorskiego biznesu, na którym spotykają się także przedstawiciele władz państwowych, politycy, samorządowcy oraz ludzie ze świata nauki i kultury.

Konkurs skierowany jest do pomorskich firm, mających znaczący udział w rozwoju gospodarczym kraju i regionu, których działania upowszechniają praktyki społecznej odpowiedzialności biznesu, będąc przy tym organizatorami miejsc pracy przyjaznych pracownikom. Startujące w konkursie firmy muszą wykazać m.in., że nie mają zaległości w opłacaniu podatków oraz obowiązkowych składek na ubezpieczenie społeczne.

    

Galeria zdjęć:

 

Źródło
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
http://www.minrol.gov.pl/

125ml milk

Nagrody w Konkursie Pomorski Pracodawca Roku 2017 640x380
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: nagrody; pracodawca; konkursu; pomorski; konkursie; podczas; biznesu; ; rozwoju; kategorii; evening; rolnictwa; gospodarczym; regionu; ; których; praktyki; upowszechniają; działania; udział; s;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »