Modernizacja gospodarstw

9 lutego 2013 r. weszło w życie rozporządzenie ministra rolnictwa i rozwoju wsi z 18 stycznia 2013 r. w sprawie podziału środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013.

Rozporządzenie zwiększa budżet działania „Modernizacja gospodarstw rolnych”. W przypadku pozostałych działań wymienionych w rozporządzeniu, zarówno limity środków na poszczególne działania, jak też podział środków na poszczególne województwa pozostał utrzymany na takich samych poziomach, jak w dotychczas obowiązującym rozporządzeniu.

Ponadto rozporządzenie reguluje tryb postępowania z wnioskami w przypadku, gdy limit środków do przyznania pomocy nie jest wystarczający do realizacji wszystkich operacji ujętych w złożonych wnioskach o pomoc. W rozporządzeniu MRiRW w sprawie podziału środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013 określono, iż terminem rozpatrzenia wniosków o przyznanie pomocy, które zawierają zapotrzebowanie na środki przekraczające wysokość odpowiedniego limitu środków jest 31 grudnia 2014 roku.

Rozporządzenie zostało opublikowane w Dzienniku Ustaw z 2013 r. pod poz. 119., 25 stycznia br.

Źródło
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
http://www.minrol.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: środków; rozwoju; gospodarstw; podziału; obszarów; wiejskich; poszczególne; modernizacja; sprawie; programu; stycznia; rozporządzenie; rolnictwa; określono; ; 2007–2013; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »