Mleczny sposób na bezstresowy rok szkolny

 

Szkoła powróciła, a co się z nią wiąże? Szkolny dzwonek na szkolne zajęcia, kartkówki, sprawdziany i ranne wstawanie.

Jak Wam mijają pierwsze dni w szkole?


kot 1Ale czy szkoła wiąże się tylko ze złymi wspomnieniami? Zdecydowanie NIE! Szkoła to również przyjaciele, nabywanie nowej wiedzy, konkursy, gry, zabawy i wiele innych interesujących, a zarazem przyjemnych rzeczy. Szkoła to również Wasz Kot Mleczysłąw –bohater kampanii „Mamy kota na punkcie mleka”, która trwa cały 2018 r. Mleczysław już od samego początku roku szkolnego ma dla Was moc atrakcji. Nie przegapcie tego, bądźcie na bieżąco!
Pamiętajcie, że w szkole liczy się dobra pamięć, a więc co zrobić by ją mieć? Odpowiedź jest prosta, pić mleko i spożywać produkty mleczne. To właśnie one przyczyniają się do lepszego działania mózgu oraz poprawia sprawność umysłową. Dzieje się tak, ponieważ mleko oraz przetwory mleczne zawierają składniki odżywcze tj.: wapń, potas, witaminy z grupy A, D E, B, tłuszcz, białko i węglowodany. Spożywanie nabiału niesie ze sobą również wiele innych korzyści tj. wspomaganie układu odpornościowego, układu krążenia, reguluję gospodarki wapniowo – fosforanowy oraz koordynację ruchową. Ponadto ten magiczny napój pomaga zachować młody wygląd skóry i dobry wzrok.


Kochani, podczas roku szkolnego pamiętajcie o bezpłatnym programie „Mamy kota na punkcie mleka”, sfinansowanym z Funduszu Promocji Mleka i prowadzonym przez Polską Izbę Mleka we współpracy z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka. Zachęcamy do wzięcia udziału w programie oraz do zaktualizowania ilości uczniów w nowym roku szkolnym. Wystarczy tylko pobrać deklarację dostępną na stronie www.kochammleko.pl wypełnić ją i odesłać skan na adres e-mail: promocja@izbamleka.pl bądź Pocztą Polską na adres: Polska Izba Mleka, ul. Mickiewicza 7 lok. 23, 15-213 Białystok.


Czekamy na WAS
Biuro kampanii „Mamy kota na punkcie mleka”

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

kot 1
TAGI: polską; szkoła; punkcie; „mamy; również; szkolny; mleczny; bezstresowy; innych; szkolnego; programie; kampanii; sposób; mleka”; ; układu; funduszu; skóry; sfinansowanym; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »