MiniGABIONY Progress – zaprojektuj swoją przestrzeń


Progress miniGabiony 2Urządzanie ogrodu bywa niełatwe, a dobór poszczególnych elementów jest wyzwaniem nawet dla profesjonalisty. Co zrobić, jeśli w prosty, a zarazem modny sposób chcemy zaaranżować swoją przydomową przestrzeń? miniGABIONY Progress są rozwiązaniem, dzięki któremu możemy zostać, we własnym zakresie, fachowym projektantem.

miniGABIONY składają się z dwóch elementów – metalowych koszy oraz wypełnienia, które możemy dopasować do naszych potrzeb. Firma Progress w swojej ofercie posiada różnej wielkości gabiony, co pozwala na zbudowanie z nich wielu elementów małej Architektury, m.in.: fontanny, zabudowy na kosze, schodów, murków czy mebli ogrodowych.

Mów mi Architekt
Z miniGABIONÓW Progress stworzymy w prosty sposób ławkę, stolik czy grill, na którym przyrządzimy pyszną kolację dla znajomych. Zaimponujemy im wtedy nie tylko talentem kulinarnym, ale i wystrojem naszego ogrodu, a na pytanie o architekta, dumnie będziemy mogli wskazać swoją osobę. Unikalne kształty pozwolą nam na zagospodarowanie ogrodzenia na kosze czy rabatki, a wszystko przy zachowaniu spójnego wyglądu tarasu. Smukły kształt miniGABIONÓW idealnie sprawdzi się także na niewielkich tarasach- do ogrodzenia kwiatów czy zbudowania siedziska, aby móc spędzać na nim słoneczne popołudnia z książką w ręku. Jeżeli w ogrodzie wypoczywamy nie tylko my, ale i nasi czworonożni przyjaciele, system miniGABIONÓW Progress ocali nasze grządki z truskawkami, szczypiorkiem czy sałatą od śladów łap, a my spokojnie będziemy mogli zajadać się świeżymi owocami i warzywami w altance. miniGABIONY są też świetną i prostą dekoracją, a stworzone z nich podstawki na kwiaty czy fontanny zdecydowanie olśnią swoim niebanalnym wyglądem sąsiadów i gości.

 

Wybory, wybory, wybory

Kiedy już podejmiemy decyzję, co zbudujemy na działce - przed nami pojawia się wachlarz kształtów, wielkości i kruszyw, które możemy znaleźć w katalogu firmy Progress. W przypadku koszy decydujemy o dwóch czynnikach: gramaturze i strukturze. Dostępne są formy sześcianu i prostopadłościanu, których waga wynosi 17 lub 34 kg, w zależności od rozmiaru. Po doborze konstrukcji przed nami pojawia się kolejny wybór - kamień czy szkło. Wypełnienie koszy wygląda bardzo naturalnie i pasuje do dowolnej przestrzeni, ale każde z kruszyw ma swoje mocne punkty. Halstone idealnie nadaje się do terenów podmokłych i o niskich temperaturach, ponieważ filtruje i oczyszcza wodę z mikroorganizmów oraz bakterii. Szkło turkusowe podkreśla natomiast promienie słoneczne, które odbijają się od jego powierzchni. Nadaje się również do podświetleń LED, które tworzą spektakularne efekty nocą. Dzięki łatwej konserwacji doskonale odnajduje się także w różnych warunkach atmosferycznych. Jeżeli nadal nie potrafimy zdecydować się na jedną formę, minigabiony są tak skonstruowane, abyśmy mogli łączyć je dowolnie, niezależnie od właściwości, a ich lekka waga pozwala na przenoszenie i ustawianie koszy bez dodatkowej pomocy.
miniGABIONY, nowe rozwiązanie proponowane przez firmę Progress, wprowadzają do naszej przestrzeni harmonię i spójność z najnowszymi trendami aranżacji przestrzeni. Dzięki miniGABIONOM firmy Progress swobodnie zaprojektujemy swój ogród, bez potrzeby zatrudniania architekta. System gabionów odnajdzie się równie dobrze na naszej prywatnej posesji, jak i w terenie miejskim, gdzie będzie służył latami. MiniGABIONY objęte są aż 10-letnią gwarancją, co świadczy o zachowaniu najwyższych standardów jakości oraz bezpieczeństwa potwierdzonych normą ISO 9001:2000.

Przykładowa wycena:

Firma Progress ECO jest producentem stalowych siatek i kratek. Oferowane przez Progress ECO rozwiązania zapewniają unikalne efekty przestrzenne, estetyczne i użytkowe. Ogrodzenia gabionowe Progress z oferty Progress ECO, powstałe w oparciu o najbardziej zaawansowane technologie, łączą w sobie niepowtarzalny design z uniwersalnością zastosowań, przy zapewnieniu wyjątkowej trwałości oraz precyzji wykonania. Progress ECO zatrudnia ponad 200 pracowników i posiada 3 zakłady produkcyjne w Polsce, własne firmy w Niemczech oraz Czechach oraz rozbudowaną sieć przedstawicielstw i partnerów handlowych w całej Europie i na rynkach światowych. W Polsce rozwiązania Progress ECO są dostępne w renomowanych hurtowniach, sklepach, składach budowlanych i ogrodniczych. Ich najwyższą jakość potwierdzają liczne nagrody, certyfikaty oraz patenty i wzory użytkowe.

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

Progress miniGabiony 2
TAGI: które; swoją; dzięki; możemy; ogrodzenia; elementów; dostępne; wielkości; pozwala; rozwiązania; system; będziemy; pojawia; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »