Metodyka wsparcia dla budowy sieciowych produktów turystyki wiejskiej

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w terminie 29 kwietnia - 11 czerwca 2013 roku, w oparciu o platformę szkoleniową CDR O/Kraków oraz własną bazę dydaktyczną, szkolenie blended learning nt. „Metodyka wsparcia dla budowy sieciowych produktów turystyki wiejskiej”.

Szkolenie podzielone zostało na dwie część:

Pierwsza to - szkolenie internetowe (e-learning) zaplanowane w terminie od 29 kwietnia do 27 maja 2013 roku, składające się z 4 modułów samokształceniowych wspartych forum dla uczestników i czatami.

Druga to - dwudniowe stacjonarne warsztaty, które zaplanowane zostały w terminie 10-11 czerwca 2013 roku w CDR O/Kraków.

Do wzięcia udziału w seminarium zapraszamy doradców zatrudnionych w WODR, którzy interesują się rozwojem obszarów wiejskich, zwłaszcza rozwojem turystyki na obszarach wiejskich oraz współpracujących z LGD.

Kształcenie ma na celu zapoznanie doradców rolnych zajmujących się problematyką rozwoju obszarów wiejskich z ideą Sieciowych Produktów Turystyki Wiejskich i ich rolą w rozwoju obszarów wiejskich oraz przygotowanie ich do udzielania wsparcia LGD i innym podmiotom kreującym sieciowe produkty turystyki wiejskiej.

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne, uczestnicy (instytucje delegujące) pokrywają koszty zakwaterowania i cateringu w wysokości: nocleg – 60,00 zł netto; catering: obiad x 2, śniadanie, kolacja, serwis kawowy x 3 – 116,00 zł netto oraz koszty dojazdu.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o przesłanie do dnia 15 kwietnia 2013 r. Karty zgłoszenia uczestnictwa oraz Informacji o uczestniku (do pobrania poniżej); faxem pod numer 12 424 05 05 lub e-mailem (skan) na adres: t.sedzik@cdr.gov.pl

Do pobrania:

Harmonogram wraz z programem;

Karta zgłoszenia uczestnictwa;

Informacja o uczestniku.

Informacje w sprawie rekrutacji, O/Kraków:
Teresa Sędzik,
Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego
tel. 12 424 05 54; e-mail:  t.sedzik@cdr.gov.pl
Opieka merytoryczna nad szkoleniem, O/Kraków:
Leszek Leśniak
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel. 12 424 05 03, e-mail: l.lesniak@cdr.gov.pl

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: turystyki; obszarów; sieciowych; wsparcia; wiejskich; rozwoju; doradztwa; terminie; budowy; ; doradców; metodyka; szkolenie; zaplanowane; rozwojem; produktów; szkoleniu; pr;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »