Mała winnica sposobem na dodatkowe dochody

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie stacjonarne pt. „MAŁA WINNICA SPOSOBEM NA DODATKOWE DOCHODY” w dniach 20-22 listopada 2019 r.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy doradców zatrudnionych w Wojewódzkich Ośrodkach Doradztwa Rolniczego zajmujących się tematyką rozwoju obszarów wiejskich oraz przedsiębiorczością, szczególnie tych współpracujących z właścicielami winnic i winiarni oraz z gospodarstwami enoturystycznymi. 

Głównym celem szkolenia jest przekazanie doradcom rolnym praktycznych umiejętności w zakresie zakładania i prowadzenia winnicy, uprawy winorośli, wyrobu wina, a także zapoznanie ich z prawnymi i ekonomicznymi aspektami produkcji winiarskiej. Omawiana tematyka na zajęciach dotyczyć będzie zarówno zagadnień teoretycznych jak i ćwiczeń praktycznych w winnicy.

Udział w szkoleniu jest bezpłatnyUczestnicy pokrywają jedynie koszty zakwaterowania i wyżywienia tj. 359 zł. (2 noclegi i pełne wyżywienie od obiadu 20.11.2019 r. do obiadu w dniu 22.11.2019 r.).

Dla pozostałych uczestników koszt usług socjalnych zostaje powiększony o koszty dydaktyczne (łączny koszt szkolenia wynosi 520 zł).

Jak zapisać się na szkolenie?

Zgłoszenie udziału w szkoleniach prosimy przesłać na załączonych Kartach zgłoszenia uczestnictwa do dnia 15.11.2019 r. faxem pod numer 12 424 05 05 lub e-mailem (skan) na adres: m.szaszkiewicz@cdr.gov.pl. W przypadku dużej liczby zainteresowanych decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje w sprawie rekrutacji:

Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego

Maria Szaszkiewicz, tel. 12 424 05 54, e-mail: m.szaszkiewicz@cdr.gov.pl

Opieka merytoryczna nad szkoleniem:

Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich

Michał Wnęk, tel.: (12) 424-05-25, m.wnek@cdr.gov.pl

Dokumenty do pobrania: 

karta zgłoszenia

harmonogram 

 

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; winnica; dodatkowe; sposobem; udziału; obiadu; praktycznych; szkolenia; obszarów; rozwoju; szkoleniu; koszty; rolniczego; dochody; socjalnych; prosimy; szkoleniach; szkolenie? zgł;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »