List z okazji Dnia Nauczyciela

Foto. Minister MRiRW Krzysztof Jurgiel

Foto. Minister MRiRW Krzysztof Jurgiel

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Oświaty Rolniczej!

 

W Dniu Edukacji Narodowej pragnę przede wszystkim podziękować Państwu za pasję i entuzjazm. To Wasza praca i poświęcenie sprawia, iż szkoły rolnicze ciągle podnoszą jakość kształcenia, czyniąc je placówkami ciekawszymi, przyjaznymi i otwartymi.

Szanowni Państwo, to Wy przygotowujecie młodzież do dorosłego życia, ucząc ją wykorzystania własnych umiejętności, a także czerpania z możliwości, jakie niesie ze sobą współczesny świat. Przekazując wiedzę uczniom i przygotowując do wykonywania zawodu, kreujecie pozytywny wizerunek polskiej wsi, za co z serca dziękuję. W tym szczególnym dniu, doceniając Państwa wysiłek, który sprawia, iż marzenia i plany uczniów częstokroć przekształcają się w rzeczywistość, życzę, aby wykonywanie tego pięknego zawodu stanowiło źródło dumy i radości. Niech nie opuszcza Państwa przekonanie, iż tworząc przyszłość, nadajecie jej lepszy kształt.

Wszystkim Pedagogom i Pracownikom oświaty rolniczej życzę pomyślności w życiu osobistym oraz marzeń, które dają się urzeczywistnić. Mam nadzieję, że praca przyniesie Państwu poczucie spełnienia i dostarczy wielu radości i niezapomnianych chwil.

Odnośnik otwierany w nowym oknie pobierz plik (.pdf 44,01 kB)


Źródło
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
http://www.minrol.gov.pl/

125ml milk

List z okazji Dnia Nauczyciela 640x380
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: państwa; sprawia; ; państwu; okazji; oświaty; nauczyciela; źródło; stanowiło; zawodu; lepszy; tworząc; ; przyszłość; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »