Artykuł o Tematyce Ekologicznej Kukiz’15 przeciwko GMO!

image11492769486 png?sum=6fc493967ae4fb899ab29cef43a4 Paweł Kukiz: Niczego nie wiemy o GMO i jego skutkach, w związku z tym trudno jest przejść do porządku dziennego nad czymś, co zostało wprowadzone bez gruntownych badań i określenia ewentualnych skutków. Jestem za obowiązkiem takiego znakowania, żeby człowiek mógł po prostu dokonać wyboru: ryzykować i kupować te tańsze produkty z zawartością GMO, albo kupować produkty prosto od polskiego rolnika bez zawartości "tego czegoś" o czym niewiele wiemy.

Agnieszka Ścigaj: Ustawa, którą PiS właśnie chce przepchnąć w Sejmie pozwala na stosowanie organizmów genetycznie modyfikowanych. To wielka tragedia dla polskiej wsi, dla polskich rolników, którzy od lat dostarczają naszym domom dobrej zdrowej żywności, która jest słynna na całą Europę. Nie pozwólmy na to!

Marek Jakubiak: Polacy doskonale wiedzą co mają jeść, jak mają jeść i jakie jedzenie ma im smakować. Nie potrzebujemy zmian. Jeżeli sobie chcą zmieniać, to niech robią to u siebie.

Jarosław Sachajko: Ustawa wprowadza obszary, na których będzie można prowadzić hodowlę roślin genetycznie modyfikowanych. PiS zapomniał o tym, że wiatr, zwierzęta będą przenosiły te rośliny genetycznie modyfikowane na dziesiątki, setki kilometrów. Spowoduje to zanieczyszczenie naszych polskich, tradycyjnych upraw. Polska nie będzie krajem wolnym od GMO. Przez parę ładnych lat PiS mówiło o zakazie GMO. W tej chwili ich postawa się nagle radykalnie zmieniła - w drugą stronę. tej ustawie jest dualizm: na początku mówi się, że Polska jest krajem wolnym od GMO, ale w następnym akapicie jest napisane, że dopuszcza się strefy upraw GMO. 

Norbert Kaczmarczyk: Walczymy o interesy rolników, konsumentów i o polską zdrową żywność.

125ml milk

image11492769486 png?sum=6fc493967ae4fb899ab29cef43a4
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI:  ; genetycznie; ; produkty; modyfikowanych.; wolnym; będzie; polska; rolników; ; kupować; krajem; kukiz’15; przeciwko; modyfikowane; hodowlę; dziesiątki; ; roślin; wiatr; ; prz;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »