Kto może skorzystać z refundacji na wydatki poniesione przy utrzymywaniu świn?

trzoda2Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych w związku z ogłoszonym naborem wniosków o udzielenie pomocy finansowej o charakterze de minimis w rolnictwie na refundację do 75% wydatków poniesionych przez producenta rolnego, który prowadzi gospodarstwo, w którym  utrzymywane są zwierzęta gospodarskie z gatunku świnia (Sus scrofa), zwrócił się do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi o podanie informacji, kto może skorzystać z wyżej wymienionego wsparcia. Czy mogą to być producenci z całej Polski, lub jedynie utrzymujący trzodę chlewną na obszarach objętych restrykcjami w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń.

Z uwagi na fakt, że nabór trwa do 14 września br. w związku z licznymi pytaniami, zwrócono się z prośbą o szybką odpowiedź.

 

 

 Źródło
 Krajowa Rada Izb Rolniczych
 http://krir.pl

125ml milk

trzoda2
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: skorzystać; związku; wydatki; poniesione; utrzymywaniu; świn?; refundacji; rolniczych; trzodę; restrykcjami; objętych; obszarach; chlewną; producenci; utrzymujący; jedynie; polski; ; całej; afr;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »