shiuz__750 x 100 px_1

Konsultacje programów informacyjnych i promocyjnych

Konsultacje z organizacjami branżowymi, międzybranżowymi i organizacjami producentów projektu założeń Rocznego Programu Prac na 2018 r. w odniesieniu do programów informacyjnych i promocyjnych skierowanych na rynek wewnętrzny UE i rynek krajów trzecich.

Fot. Logo Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Fot. Logo Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

15 czerwca 2017 r. Komisja Europejska przedstawiła projekt założeń Rocznego Programu Prac, w którym zaproponowała priorytety, a także orientacyjny podział budżetu na rok 2018 w odniesieniu do programów informacyjnych i promocyjnych skierowanych na rynek wewnętrzny UE i rynek krajów trzecich. Komisja Europejska zakłada współfinansowanie programów promocyjnych na poziomie 179 mln EUR.

W związku z powyższym, organizacje branżowe, międzybranżowe i organizacje producentów proszone są o przekazanie swoich uwag/komentarzy do tego projektu w terminie do dnia 27 czerwca br.

Odnośnik otwierany w nowym oknie Nowa polityka promocyjna UE – prezentacja (.pdf 143,11 kB)

Źródło
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
http://www.minrol.gov.pl/

125ml milk

Konsultacje programow informacyjnych i promocyjnych 640x380
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: promocyjnych; informacyjnych; konsultacje; programów; wewnętrzny; krajów; skierowanych; europejska; organizacje; odniesieniu; komisja; rozwoju; rolnictwa; organizacjami; programu; progr;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »