Kilkadziesiąt ofert pracy z Cynkometu. Przy produkcji innowacyjnych maszyn rolniczych

 

 
Cynkomet zatrudnia przy produkcji innowacyjnych maszyn
Kilkadziesiąt miejsc pracy oferuje podlaski producent maszyn rolniczych – Cynkomet z Czarnej Białostockiej. Pracownicy będą zatrudnieni w otwieranym we wrześniu Centrum Badawczo-Rozwojowym i w innych działach firmy. Ze względu na trudną sytuację na rynku pracy, spółka przyuczy niewykwalifikowanych kandydatów do zawodu.
 
Warte 22,4 mln zł Centrum jest realizowane w ramach unijnego Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.
- Celem projektu jest rozwój myśli technologicznej i samej 
firmy Cynkomet poprzez utworzenie nowoczesnego Centrum Badawczo-Rozwojowego, w którym opracowywane będą innowacyjne produkty – mówi Mariusz Dąbrowski, prezes Cynkometu.

Cynkomet cynkownia 1W związku z prowadzoną inwestycją spółka intensywnie poszukuje pracowników do prac nad nowymi maszynami. Szanse na zatrudnienie w nowym obiekcie w najbliższym czasie ma ok. 25 osób na stanowiskach:
operator maszyn CNC, ślusarz-spawacz, pracownik krajalni (operator wycinarek numerycznych), pracownik montażu i działu antykorozji oraz sprzątaczki. Pracodawca oferuje kandydatom różnorodne kursy i indywidualne szkolenia, stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę, wynagrodzenie stosowne do umiejętności i doświadczenia, premie oraz fundusz socjalny.
- Nowi pracownicy wspomogą obecny zespół pracujący nad innowacyjnymi maszynami i technologiami – dodaje Mariusz Dąbrowski. – Oferujemy im możliwość rozwoju, poznawania nowych technologii i pracę na najnowocześniejszym sprzęcie, w jaki będzie wyposażone Centrum.
Biuro konstrukcyjne firmy już pracuje nad projektami, które wkrótce będą realizowane w Centrum i zwiększą ofertę produktową Cynkometu. Część kadry pracuje też nad rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi, które wcześniej nie były wykorzystywane w firmie.
 
- Aktualnie prowadzone są prace konstrukcyjne m.in. nad nowym typem rozrzutnika, który z pewnością znajdzie swoich odbiorców w Polsce i na świecie – zapowiada Mariusz Dąbrowski, prezes Cynkometu. - Prace, jakie obecnie prowadzimy, i które będą kontynuowane przez najbliższe lata diametralnie zmienią naszą działalność, wprowadzając nas w nowy etap rozwoju.
Kolejnych 20 osób znajdzie pracę w innych działach firmy - poza Centrum. Poszukiwane są osoby na stanowiska: mistrz spawalnik, koordynator ds. kooperacji, specjalista ds. zaopatrzenia, asystent zarządu, magazynier, kontroler jakości, spawacz, tokarz, frezer oraz ślusarz monter. Firma gwarantuje im rozwój zawodowy, dobre zarobki, pakiet socjalny oraz w wielu przypadkach umowy o pracę.

Spółka deklaruje też, że - w związku z trudną sytuacją na rynku pracy - przyuczy  spawaczy i innych pracowników fizycznych do zawodów ślusarza i montera maszyn rolniczych.
 
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

Cynkomet cynkownia 1
TAGI: maszyn; ; centrum; cynkometu.; będą; produkcji; innowacyjnych; rolniczych; mariusz; które; innych; rozwój; kilkadziesiąt; spółka; trudną; pracownik; realizowane; ramac;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »