Jak uczynić unijny łańcuch dostaw żywności bardziej sprawiedliwym - rozpoczęły się konsultacje publiczne

Logotyp UE

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi uprzejmie informuje, że Komisja Europejska rozpoczęła ogólnounijne konsultacje publiczne na temat tego, jak uczynić unijny łańcuch dostaw żywności bardziej sprawiedliwym.

Komisja Europejska jest zainteresowana zgromadzeniem opinii, ponieważ umożliwią jej one dokonanie oceny konieczności i celowości podjęcia działań na szczeblu UE w celu rozwiązania problemu nieuczciwych praktyk handlowych w odniesieniu do produktów rolno-spożywczych lub uregulowania takich praktyk.

W związku z powyższym Ministerstwo zwraca się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji wśród beneficjentów działających w sektorze rolno-spożywczym  o możliwości wzięcia udziału w konsultacjach internetowych, które potrwają do 17 listopada 2017 r.

Kwestionariusz dotyczący opinii na temat funkcjonowania łańcucha dostaw żywności można wypełnić klikając pod poniższy link:

https://ec.europa.eu/info/consultations/food-supply-chain_pl

 


Źródło
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
http://www.arimr.gov.pl/

125ml milk

csm flaga UE 6211bbf400
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: żywności; dostaw; konsultacje; uczynić; bardziej; publiczne; unijny; łańcuch; rolnictwa; rozpoczęły; europejska; sprawiedliwym; rolno-spożywczym ; możliwości; konsultacjach; sektorze; i;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »