shiuz__750 x 100 px_1

Info Day – zaproszenie do składania wniosków 2020

 

Zapraszamy do udziału w seminarium „Info Day – zaproszenie do składania wniosków 2020”, dotyczącym działań informacyjno-promocyjnych.

Seminarium odbędzie się 5 marca 2020 r. o godz. 11:00, w siedzibie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, przy ul. Wspólnej 30, w sali nr 49.

Prosimy o zgłoszenie udziału do 28 lutego 2020 r. na adres e-mail: aleksandra.bernaciak@minrol.gov.pl.

Celem spotkania będzie omówienie praktycznych aspektów, dotyczących składania propozycji programów oraz możliwości finansowania działań informacyjno-promocyjnych na mocy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1144/2014 z dnia 22 października 2014 r. w sprawie działań informacyjnych i promocyjnych dotyczących produktów rolnych wdrażanych na rynku wewnętrznym i w państwach trzecich.

Seminarium skierowane jest do przedstawicieli organizacji zrzeszających producentów, przetwórców i dystrybutorów, reprezentatywnych dla danej branży rolnej. Jak również innych organizacji producentów lub ich zrzeszeń oraz innych organów sektora rolno-spożywczego, których celem i przedmiotem działalności jest promocja i informowanie o produktach rolnych.

 

Źródło
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
https://www.gov.pl/rolnictwo/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: składania; zaproszenie; działań; wniosków; rozwoju; rolnictwa; innych; organizacji; dotyczących; udziału; promocyjnych; przedstawicieli; producentów; ; zrzeszających; trzecich. seminariu;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »