INTEGROWANA OCHRONA ROŚLIN - szkolenia dla doradców z kraju z wyłączeniem województwa mazowieckiego

 

logo

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu zaprasza na szkolenia organizowane w ramach poddziałania 2.3 Wsparcie dla szkolenia doradców w ramach działania Usługi doradcze, usługi z zakresu zarządzania gospodarstwem rolnym i usługi z zakresu zastępstw objętego PROW 2014-2020. Głównym celem szkoleń jest pozyskanie wiedzy i podniesienie kwalifikacji zawodowych oraz zdobycie umiejętności doradców z zakresu rozpoznawania chorób, szkodników i chwastów, występujących w uprawach roślin rolniczych, sadowniczych lub warzywniczych.

 

Program jednego szkolenia (3 dwudniowe zjazdy) obejmuje 48 godzin w tym 8 godzin wykładów i 40 godzin zajęć praktycznych.

Uczestnikami szkolenia mogą być osoby zajmujące się zawodowo doradzaniem rolnikom i właścicielom lasów, zwani dalej doradcami, zatrudnione w podmiotach publicznych, prywatnych lub samodzielnie świadczące usługi doradcze w ramach prowadzonej działalności gospodarczej oraz posiadają jedno z uprawnień, wydanych na podstawie Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 8 maja 2013 r. w sprawie szkoleń w zakresie środków ochrony roślin (Dz. U. poz. 554) w zakresie integrowanej ochrony roślin lub uprawnień w zakresie integrowanej produkcji (zał. nr 10).

Szkolenia kierowane są do doradców z całego kraju z wyłączeniem województwa mazowieckiego.

Szkolenia z modułu rolniczego odbywają się w trzech lokalizacjach. Miejsce szkolenia zależne jest od województwa właściwego dla zatrudnienia doradcy.

Szkolenia z modułu sadowniczego i warzywniczego odbywają się w CDR O/Radom i są dostępne dla doradców z całego kraju z wyłączeniem województwa mazowieckiego.

Karty zgłoszenia wraz z kopią zaświadczenia o posiadanych uprawnieniach o którym mowa powyżej, potwierdzonego za zgodność z oryginałem należy przesłać na adres podany w harmonogramie szkoleń, właściwy do miejsca szkolenia. Karty zgłoszenia uczestnictwa na wszystkie szkolenia należy przesłać do 8.04.2020r.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny (nocleg, wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja, serwisy kawowe; dydaktyka, dojazd oraz materiały szkoleniowe).

Obecność na każdym zjeździe jest obowiązkowa.

Liczba miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Osoba odpowiedzialna za projekt – p. Anna Karwat, tel. 48 365 69 28, e-mail: a.karwat@cdr.gov.pl

Osoba odpowiedzialna za szkolenia w IUNG -PIB Puławy – p. Monika Kowalik, tel. 81 478 67 33, kom. 509 921 938, e-mail: duw@iung.pulawy.pl

Osoba odpowiedzialna za szkolenia w CDR Oddział Poznań – p. Danuta Nowak, tel. 61 648 62 06, e-mail: d.nowak@cdr.gov.pl

Do pobrania:

1. Harmonogram szkoleń

2. Karta zgłoszenia uczestnictwa /O/Poznań  moduł rolniczy

3. Karta zgłoszenia uczestnictwa /O/Radom moduł rolniczy

4. Karta zgłoszenia uczestnictwa /IUNG PIB-Puławy  moduł rolniczy

5. Karta zgłoszenia uczestnictwa /O/Radom  moduł sadowniczy

6. Karta zgłoszenia uczestnictwa /O/Radom  moduł warzywniczy

7. Program szkolenia /O/Poznań, moduł rolniczy

8. Program szkolenia /IUNG PIB-Puławy  moduł rolniczy

9. Program szkolenia /O/Radom , moduł sadowniczy

10. Program szkolenia /O/Radom moduł rolniczy

11. Program szkolenia /O/Radom, moduł warzywniczy

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

logo
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkolenia; moduł; zgłoszenia; uczestnictwa; program; wyłączeniem; usługi; doradców; województwa; ramach; zakresu; szkoleń; rolniczy; /o/radom; zakresie; e-mail:; roślin; ; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »