ING OFE zwiększył udział w KSG Agro S.A. do ponad 5%

KSGAGRORada Dyrektorów KSG Agro S.A. informuje, iż w dniu 10 grudnia 2012 roku Spółka otrzymała pismo od ING Otwarty Fundusz Emerytalny. W wyniku transakcji rozliczonej w dniu 4 grudnia 2012 r. ING OFE jest w posiadaniu akcji stanowiących powyżej 5% udziału w kapitale i głosach na Walnym Zgromadzeniu KSG Agro S.A.
Przed transakcją ING OFE posiadał 603 500 akcji, co stanowiło 4,04 udziału w kapitale i głosach na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Po transakcji ING OFE posiada 821 886 akcji, co stanowi 5,51% udziału w kapitale i głosach na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

 

Informacje o grupie:
KSG Agro jest pionowo zintegrowanym holdingiem, działającym niemal we wszystkich segmentach rynku rolnego, włączając produkcję, przechowywanie, przetwórstwo i sprzedaż produktów rolnych. Spółka jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
Przez pierwsze 9 miesięcy 2012 r. KSG Agro osiągnęło 18,6 mln USD przychodów, co oznacza wzrost o 56% względem analogicznego okresu 2011 r. Osiągnięta przez Grupę EBITDA w ciągu 9 miesięcy tego roku wyniosła 19,6 mln USD, w porównaniu z 19,7 mln USD w tym samym okresie 2011 r. Przez pierwszych dziewięć miesięcy 2012 r. Grupa powiększyła bank posiadanej ziemi uprawnej do 92 tys. ha, a do końca tego roku powinna osiągnąć poziom 100 tys. ha.

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

KSGAGRO
TAGI: udziału; zgromadzeniu; miesięcy; transakcji; zwiększył; spółka; udział; ; grudnia; wzrost; analogicznego; względem; oznacza; pierwsze; warszawskiej;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »